המלצה על משרד פרסום

היי,

לפני מספר חודשים שכרתי חברת פרסום על מנת שתפרסם את העסק שלי ותסייע לי למתג אותו בשוק הישראלי.

הם עושים עבודה מעולה ואני רואה כבר כעת גידול מתמיד במכירות, מאוד מרוצה מהם.

למעוניינים, זה אתר האינטרנט שלהם: משרד פרסום

גם אני שכרתי משרד פרסום למיתוג העסק. אך לצערי עד שלא התחלתי להשתמש בתוכנה לניהול קשרי לקוחות, הפסדתי המון זמן וכסף!

מומלץ!

היי אני מעוניין להמליץ על חברת פרסום מקצועית עם יחס אישי.

אני איתם כבר שנה ובשנה הזאת עברתי מיתוג חדש שעזר לעסק.

אני שם פה קישור שלהם למי שמועניין ליצור איתם קשר - משרד פרסום

אני רוצה להמליץ לכם על משרד פרסום, העוזר למנף את העסק שלכם ולקדם אותו - המשרד עובד בטכנולגיות מתקדמות, בניית אתרים, קידום אתרים, ניהול עמודים עסקיים פייסבוק, ניהול אינסטגרם, לינקדין ועוד.

לתיק עבודות - לחץ כאן.

יש כיום המון משרדי פרסום אבל אם יש לקוח שיש לו קהל יעד מאוד ספציפי חשוב מאוד לקחת משרד פרסום המתמחה

כמו למשל משרד פרסום ברוסית עבור פרסום לדוברי רוסית.

היי מנסיוני עם המון משרדי פרסום אני יכול להמליץ על אחד במיוחד המשרד פרסום בחיפה באזור תעשייה , שמו קריאוטו.

תוכל להכנס ולהתרשם , ולדבר עם אורן הנציג 

ודווקא אם תצטרך סוכנות פרסום דיגיטל - יש 3 משרדים גדולים מאוד שאפשר להצביע עליהם.

כך בעצם תקבל מעטפת 360 .

הי חברים

המון תודה על המידע ועל ההמלצות. האם יש כאן במקרה גולשים אשר יכולים לתת המלצה על חברה שמתמחה גם בניהול מוניטין? לצערי התווספו לא מעט אזכורים שליליים לאחרונה ברחבי הרשת על העסק אותו אני מנהל. הבנתי שישנה אפשרות לבצע דחיקה של האזכורים האלו כלפי מטה בתוצאות החיפוש השונות, ולהשתיל במקומם אזכורים חיוביים, כאשר כל זה נעשה במסגרת תהליך של ניהול מוניטין חיובי. האם יש כאן בעלי עסקים שהתנסו בתחום ויכולים להמליץ מניסיון? 

תודה לעונים!

הי 

חשוב לא לשכוח גם לקבל סיוע מחברת קידום אתרים מקצועית שתעשה בעבורכם את השירות החשוב ביותר בעבור אתר האינטרנט של החברה. אתר האינטרנט שלכם הוא כרטיס הביקור הדיגיטלי של העסק, ואתם ודאי הייתם רוצים לחשוף אותו לכמה שיותר גולשים פוטנציאליים. זאת הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר