11.05.16 | 17:03
אירוע עסקי

היי לכולם.

אני בעלת עסק מתפתח ויש לי כשני אירועי חברה להפיק כל שנה. יש לי חברת הפקות איתם אני עובדת בשלוש השנים האחרונות ואני מאוד מרוצה. אמנם העלות היא קצת יותר גבוהה אבל זה בהחלט שווה את זה.

הפקת אירוע עסקי

13.11.16 | 09:07

שלום שמי ישראל רף
אשמח להציע את מסרים ממותגים בעציצים למתנות ולאירועים

מוזמנים להעביר מסר אישי חם ממותג בעציץ לאנשים החשובים לכם
להיכנס לתודעה שלהם ביומיום, עם חוויה ירוקה וצומחת בעציץ עם הרבה ערך ורגש.
במטרה להעביר מסרים אישיים ללקוחות, לעובדים ולאורחים באירוע עסקי או פרטי.

מתנה אישית ממותגת נפלאה לשמירה על הקשר עם הצוות העובדים, לתרום להידוק הקשר עם הלקוחות והספקים,  משמחת ומרחיבה את הלב לאורחים באירוע עסקי או פרטי

מסר אישי שלכם ממותג בעציץ מזכרת בלתי נשכחת תוצג תמיד על השולחן ולא במגירה.

אשמח לעמוד לשירותכם בכל שאלה ובקשה
מוזמנים לפנות אלי לקבלת קטלוג תמונות ומחירים israel@reffn.co.il
תודה ושבוע נפלא

מוזמנים לבקר באתר שלי ולהתרשם  www.reffn.co.il

ישראל רף עוסק במחקר פיתוח וגידול
מסרים ממותגים בעציצים למתנות ולאירועים

מתנה אישית ממותגת נפלאה לשמירה על הקשר עם הצוות העובדים,  הלקוחות והספקים,  לאורחים באירוע עסקי או פרטי

מסר אישי שלכם ממותג בעציץ מזכרת בלתי נשכחת תוצג תמיד על השולחן ולא במגירה.

28.11.16 | 09:28

בין אם אתם עושים תערוכות, הופעות וכנסים אני ממליץ בחום על אולם כנסים מרכז הירידים כמקום המושלם עבור זה.

01.03.17 | 08:08

הי חברים :) 

תודה לכולם על ההמלצות! מחפשים לערוך אירוע עיסקי או פרטי? אני יכול להמליץ לכם בחום על מקום נהדר בדיוק בעבור אירועים קטנים ומיוחדים כאלו. אני ערכתי שם כבר 2 אירועים עסקיים, ואני יכול לומר לכם שהבעלים נחמדים מאוד, השירות שלהם נהדר, והם דאגו לי לכל מה שהייתי צריך לאורך כל האירוע. הכנסו לקישור שצירפתי והתרשמו מהמקום.

בהצלחה!

02.03.17 | 13:07

שלום רב.

חברת "קשת במות ואירועים" עוסקת למעלה מ- 17 שנה בהפקת אירועים לאירועי חברה בכל חלקי הארץ, בנוסף ניתן למצוא קשת רחבה של ציוד להשכרה  במחירים נוחים. את מוזמנת לבקר באתר שלנו ולהתרשם 

השכרת ציוד לאירועים, הקמת במות לאירועים , השכרת שולחנות וכיסאות ועוד..

המון בהצלחה שנתראה רק בשמחות !!!

חברת "קשת במות ואירועים-חברה להשכרת וציוד לאירועים ולשמחות, לחברה ניסיון רב בהפקת אירועים. ניסיון של כ- 15 שנה בהפקת אירועים לגופיים ציבוריים ופרטיים. 

•  

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר