02.02.16 | 17:11
בניית אתרים


בניית אתרים בשיווק הינו ה- א'-ב' של כל בית עסק, ומצריך אסטרטגיה חכמה ומתוכננת היטב מראש. על מנת להעניק לכל בית עסק את התמהיל השיווקי המתאים לו ביותר, נדרשת חברת פרסום מיומנת ובעלת ניסיון שמכירה את השוק המדובר, או לחילופין יכולה ללמוד אותו בנקל, באמצעות תוכנות מתאימות, סקרים ואנשי מקצוע מנוסים. השיווק של היום כבר מזמן איננו השיווק של העבר, והוא כולל אלפי אפשרויות מקוונות, מהירות, מיידיות וישירות הפונות אל קהל הלקוחות הרלוונטי של המוצר/ השירות הנמכרים.

כולנו מכירים כבר את אפיקי השיווק המסורתיים, אלו הכוללים פלאיירים וכרטיסי ביקור, מעטפות מעוצבות ופרסו בעיתונים, ועוד. מאז תחילת שנות ה-80 ועד היום, תהליך ההולך ומתעצם של שיווק באמצעות הרשת משנה את דפוסי הצריכה מחד ואת דפוסי השיווק מאידך למן היסוד. על מנת לפנות ללקוח הרצוי, בניית עמודי נחיתה באינטרנט ועיצוב אתר מקוון אטרקטיבי, עיצוב באנרים רלוונטיים ופעילות פורומים מפותחת – הם הכלים המוצעים לכל חברה ומאפשרים לה לטפס כמה דרגות מעלה בעולם העסקי.

כיצד פועל שיווק באינטרנט? מהם עמודי נחיתה? כיצד ניתן לפנות ישירות אל הלקוח ברחבי הרשת? מי אחראי על עיצוב באנרים מקצועי? פונקציות אלו ואחרות הינן תולדה של לא יותר משלושה עשורים, בהם עולם השיווק אינו כבעבר. ריבוי של פרסומות מצריך את המשווקים ליצור פרסום חי ודינאמי, המתבטא באמצעות עיצוב באנרים מקצועי של בעלי ניסיון בתחום. עיצוב באנרים מקצועי הינו למעשה הפיניש של כל חברה המעוניינת לשווק את עצמה באינטרנט בהצלחה, בניית אתרים ואילו בניית עמודי נחיתה באופן מקצועי היא כלי הכרחי לשיווק ופרסום העסק.

בניית עמודי נחיתה מקצועיים הוא למעשה הצעד הראשון שעושה כל חברה בשיווק העסק שלה. עמוד נחיתה איננו אלא דף ייצוגי, מרשים ושיווקי, הפונה ישירות אל הלקוח ומדבר בשפתו – באמצעות ניסוח נכון וקולע, צבעים, צורה והצעה מפתה. תפקידו של עמוד הנחיתה איננו לשווק בהכרח מוצר מסויים – אלא להנכיח את פעילות בית העסק ברחבי האינטרנט. עמודי נחיתה מקצועיים מוכרים לכל אחד מקוראי שורות אלה – בדמות הדפים המוצעים לנו במהלך הגלישה.

עיצוב באנרים הוא השלב הבא האפקטיבי, המחייב כל חברה בבחירת איש מקצוע מנוסה לביצוע המשימה. באנר כשמו כן הוא – רצועה מקוונת ומעוצבת, שכל תפקידה הוא למשוך את תשומת ליבו של הלקוח. באנר מעוצב היטב הוא כזה המושך את עינו של הלקוח, בין אם באמצעות צבעים חיים ודינאמיים, בין אם באמצעות אפקטים שונים ושימוש בתוכנות עיצוב מתקדמות ואיכותיות.

30.10.16 | 07:33

היי תודה רבה על ההמלצה היום חשוב לבחור חברה שגם מתעסקת בבנייה וקידום אתרים ככה שהאתר שאותו אתם בונים יותאם ויתאנדקס בגוגל!

אחרת למה בונים אתר אם לא חושבים איך לקדם אותו!

21.01.17 | 18:18

נכון שלבנות אתר לעסק זה חלק מהעניין אבל מה עם קידום אתרים.

קידום אתרים נכון ומותאם אישית לכל עסק יביא לו לקוחות רלוונטים שיקנו וגם יצרו קשר.

האתר שלך הוא הסוכן מכירות שלך אבל גם הוא צריך דחיפה לפעמים שיתחיל להגיע ללקוחות שונים.

יש כמה צורות קידום אתרים, קידום אורגני יעזור לעסק שלך להיות חשוף יותר למשך זמן רב.

ממליצה בחום - קידום אורגני לעסקים

28.01.17 | 22:52

על מנת לבחור חברה לבניית אתרים צריך לבחור בהכרח את המקצועיים ביותר ולא את החברה שתיתן את המחיר הזול ביותר.

אחלה כתבה, אני רוצה להמליץ לכם על החברה שלי שעוסקת בבניית אתרי קטלוג, אתרי חנות בפלטפורמת wordpress, כל היופי שחברתינו היא חברת בוטיק ועוסקת גם בשיווק, הבנה מעמיקה ב UI ועוד...

 

הכנסו לאתר שלנו או צרו קשר - 0506818686

תודה

מנהל שיווק, CEO - גל ים סטודיו


התמחויות החברה:


שיווק online | עיצוב גרפי | בניית אתרים | יצירת לידים | קידום אתרים בגוגל | ניהול והקמת קמפיינים | ניהול מוניטין


נאור - 050.6818686


www.galyam-studio.co.il

15.07.17 | 05:19


נוכל בשם גיל דור, נוכל רמאי ממודיעין מכבים רעות, שמציע את עצמו באינטרנט, בתור מקדם אתרים, והוא גם מציע בניית אתרי אינטרנט, והקמת אתרים, צילום ואדריכלות, וצילום לדוגמניות ושרותי צילום בכללי, תיזהרו ממנו!!! הבנאדם נוכל מקצוען שמסובב אנשים תמימים ועוקץ אותם באלפי שקלים!! אני ועוד מספר אנשים נפלנו בפח שלו והפסדנו אלפי שקלים שבחיים לא נראה אותם בחזרה!! הוא מציע לכם מחירים זולים יחסית וכשאתם משלמים לו אתם מתחרטים על היום שהכרתם אותו! וכמובן שלא תקבלו את השירות שעליו שילמתם וגם לא את הכסף בחזרה! זה האתרים שבהם הנוכל גיל דור מציע את שרותיו עם הכינויים שבהם הוא מופיע:

www.webfocus.co.il/ - הקמת אתרים WebFocus או הקמת אתרים - וובפוקוס
www.sweep.co.il/ - צילום אדריכלות ועיצוב פנים
www.topimage.co.il/ - צילום אירועים - גיל דור, צילום בוק


הכתובות אימייל שלו:
gil@topimage.co.il
gil@webfocus.co.il


זה המספרי טלפון של הנוכל
050-9191212 וגם 077-4315311
התעודת זהות שלו 024561128

זה הדף הפייסבוק שלו עם תמונות שתוכלו לזהות אותו ולהיזהר ממנו:

https://www.facebook.com/interior.design.photographer/?fref=ts


מופיע בביטויים כמו:

WEBFOCUS – הקמה, עיצוב וקידום אתרים
topimage.co.il צילום בוק - גיל דור
הקמת אתרים WebFocus - קידום אתרים
צילום אירועים - גיל דור - צילומי תדמית - צילום בוק
צילום אירועים במודיעין - צילום בוק
צילום אירועים - גיל דור - צילום בוק
צילום בוק
גיל דור, צלם אופנה
גיל דור - שירותי מחשב במודיעין
Gil Dor גיל דור - הקמת אתרים
גיל דור - צלם
צילום אירועים - גיל דור
הקמת אתרים WebFocus
גיל דור - שירותי מחשב, בניית אתרים
webfocus הקמת אתרים - גיל דור
גיל דור, צילום אדריכלות
גיל דור, צלם
050-9191212
077-4315311

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר