בניית כרטיס ביקור דיגיטאלי

היי,

אני ממליץ לכל מי שמחפש להכין כרטיס ביקור לעסק שלו להכין כרטיס דיגיטלי, העלות נמוכה יותר משמעותית וכן תוכלו להשיג לקוחות חדשים כיוון שהלקוחות יפיצו את הכרטיס לחבריהם באמצעות הסמארטפון האישי שלהם. כלומר, ויראליות.

אפשר להכין כרטיס ביקור כזה דרך הבית תוך זמן קצר ובעלות זניחה, אני הכנתי דרך האתר הזה ומאוד מרוצה: בניית כרטיס ביקור דיגיטאלי

בהצלחה!

יותר טוב זה פרסום במדיה דיגיטלית היום זה הכרטיס ביקור הכי טוב שיש רנשים רואים אותך בכל מקום  
מהניסיון האישי זה גם לא ממש יקר 
הים בכל מקום יש מסך שמשדר לך פרסומות גם אם לא עצרת לרגע לראות עדיין זה נכנס לך לתת מודע וברגע האמת שלקוח פוטנציאלי יושב מול מחשב ומחפש את השירות שהוא צריך , תמיד יש עדיפות למה שהמוח כבר מכיר גם אם אנחנו לא זוכרים או מודעים לזה שהוא מכיר זו הסיבה שבגללה נמשך וניכנס  למודעה בגוגל  
יש חברה שמפרסמת במגדלי הייטק שעושה את העבודה ממש טוב ובזול ביחס למחירים בשוק אני מרוצה .

תמחור שלהם עבור 3 מגדלי הייטק ( זה מה שאני משלם 700 ש"ח לחודש במסלול 6 חודשים )

הי חברים! :)

תודה רבה על ההמלצות, מסכים מאוד עם מה שכתבתם. אכן העולם היום מתקדם, והפרסום נעשה ברובו באינטרנט. כל בעל עסק יודע שעליו להתקדם ולהראות נוכחות ברשת, אחרת הרווח ירד משמעותית. הנפקת כרטיס ביקור דיגיטלי היא אופציה מהירה ונוחה להראות נוכחות ברשת. הכרטיס מכיל את כל הפרטים על העסק ופרטי יצירת קשר, וגם מאפשר לכם להציג אותו בקלות לכל מי שמבקש באמצעות המייל, הצ׳אט וכל האמצעים השונים. ממליץ בחום למי שאין לו לא להתפשר ולעשות כבר היום, פרטים בלינק.

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר