מיתוג עסקי

מיתוג עסקי

שלום 

רציתי לקבל המלצות על חברות שמתמחות במתן ליווי בייעוץ אסטרטגי, יותר נכון בניית תכנית אסטרטגית או מהלך פעולה לחברה קטנה של 5 עובדים.

תודה.

זה מאוד תלוי במהלך שאת רוצה להוביל, יש כל מיני סוגים של ייעוץ אסטרטגי.

בכל מקרה אני אישית התנסתי בעבודה עם חברת Tack לייעוץ אסטרטגי והייתי מאוד מרוצה. יש עוד כמה חברות חזקות בשוק כמו  , רון שטוק tefen, alpha gruop...

שלום,

אשמח לקבל הצעות עבור מיתוג לעסק חדש. אני מעוניין בשילוט פנים וחוץ, מיתוג קירות ועוד.

שלום רון,

נשמח לתת לך מידע עבור חברתנו "אינטואיציה שלטים". אנו מייצרים שלטים לעסקים ומיתוג לעסק כפי שאתה מבקש.

אתה מוזמן ליצור איתנו קשר ולהתרשם מעבודתנו באתר.

בחירת שילוט נכון לעסק אינה עניין פשוט. שלט בחזית העסק זה אחד הדברים החשובים במיתוג.

שלטים ברמה גבוהה משדרים יוקרה ואמינות.

יש מבחר רחב של סוגי שילוט:שלטים מוארים,אותיות בנויות, שלטי פח, דפוס דיגיטלי בפורמט ענק ,שילוט תלת מימד ועוד..

הי רל

אני יכול להמליץ לך מהניסיון שלי על סטודיו אנזלביץ, סטודיו מקצועי שמתמחה במיתוג לעסקים. אני עובד עם חברת מיתוג זו כבר תקופה ארוכה, ומאוד אוהב את העבודה שלהם. מידי פעם אני נהנה לחדר ולרענן את העיצוב והמיתוג של העסק, של העלונים, אתר האינטרנט והלוגו, והם עושים את העבודה בשבילי. אני יכול לומר שהשירות שהם נותנים נהדר, העבודה שלהם יפיפיה וקולעת, והמחירים מצוינים. צירפתי לך לינק אם תהיה מעוניין בעוד פרטים.

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר