מכירה-קנייה-החלפה של צעצועים ב E-Bay

שלום רב, ברשותי צעצועים קלאסיים (transformers, gI joe- למי שזוכר), מקוריים משנות ה80', שחזרו לתודעה בשנים האחרונות, ובגדול בעקבות סרטים בהוליווד שנעשו על פי הסדרות המצוירות המקוריות. בעקבות כך, צף ועלה הביקוש, והשוק שבו הם נסחרים באופן המקיף ביותר, בגלל בסיס הסוחרים העצום, הוא באתר  E-Bay. יש לי מלאי לא מבוטל של צעצועים, חלקם במצב משומר וחלקם קצת פחות, אני מבין מה ערך הדמויות עצמן, כי שיחקתי איתן :), הפנייה שלי היא למי שמוכן להתעסק עם המכירה והסחר עצמו באתר, משום שלי אין זמן שמוקצה לכך, אבל צריך ידע מוקדם במכירה ב E-Bay, ואגיע עם מי שעשה/עושה באתר הזה לחלוקה מסוימת, אם מישהו מוכן/מכיר מישהו/ רוצה-אוהב להתעסק בכך, אשמח מאד להיענות, אפשר גם לקנות ולהחליף, וסך-הכל להתייחס לכך כהון התחלתי שבהשקעה חכמה והקצאה של הרווחים לקנייה והשקעה, להגדיל את הפדיון בהדרגה, אפשר גם להתעניין בשווקים עולים ורווחיים אחרים באתר, ולעקוב אחר תנודות שווקים גלובאלית. ממחקר די קצר שעשיתי באתר, אפשר להתקדם עד לדרגה של ממש חנות אונליין, אם עומדים בסטנדרטים מסויימים, וצוות האתר מעודד על מנת ליצור חווית קנייה בטוחה- לא חייבים להגיע למדרגה הזו, אם רוצים, גם לפניי כן, ניתן להגיע לדרגות מהימנות גבוהות, שמביאות עידוד והקלה על הסחר. סך הכל מדובר בהתעסקות כיפית (צעצועים), ועיקר העבודה היא במעקב השוק, טיפול נאות במשלוחים וביצירת הקשר, הבנת השוק-שווקים אחרים והתנודות בהם, ניצול הזדמנויות עסקיות, והקצאה נכונה בין קנייה להשקעה, מי שמעוניין, נימצא באזור המרכז-רמת גן, שמי נתי, נייד- 052-2338868, מייל- natan.eckstein@zahav.net.il.

שלום שוב, רק לתוספת,ב רשותי אוסף קלפיי NBA, ששוב אפשר לסחור בו ב E-Bay, בדומה לצעצועים, זה שוק מעט שונה משום שהא פעיל נכון להיום (מיוצרות סדרות חדשות של קלפים בהתאם לליגה), וישנו מחירון אחיד לסדרות הקלפים בכל השנים, עדיין אפשר למצוא בו הזדמנוית, על פי עלייה של קבוצה/שחקן מסויימת/ם, ושוב יש להיות במעקב אחר תנודות, סך הכל זה כיף, עדיפות למי שבמילא אוהב/מתעניין, אשמח לקבל פניות, נתי, חג שמח.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר