מדריך ליבואן מתחיל - תמחור מוצר מיובא

יזמים רבים מתחילים (או רוצים להתחיל) ליין של יבוא מוצרים - מרביתם מסין (אך יש גם ממדינות אחרות). כאב הראש של פתיחת מפעל בישראל - שכירת השטח, התאמתו לצרכי החברה, גיוס כוח אדם מיומן - דורשים הרבה מאוד עיסוק ויזמים אשר מעדיפים להוריד מעצמם כאב ראש זה פונים לאפשרות היבוא. אז הנה כמה כללים חשובים לתמחור המוצר שלכם.

  1. חשוב לזכור שלמחיר הקניה יש קשר נמוך מאוד למחיר הסופי. במקרים רבים יזמים עשים סקר שוק במדינת היעד ומגלים מחירים זולים מאוד. מבחינת רבים מחיר זה הוא גם ההחלטה שלהם אם להיכנס לשוק הנ"ל או לא. זו לא החשיבה היות והמחיר הזול של היצור הוא רק פרמטר בודד בכל שלב התמחור.
  2. עלות היבוא של המוצר - מדובר בלויות גבוהות למדיי ולעיתים גם יקרות בהרבה מהייצור של המוצר עצמו. מוצרים מסויימים יכולים להיות מאוד זולים בתהליך הייצור שלהם, אך עלויות השינוע ממדינת היעד יכולות לעלות הרבה מאוד כסף ולכן חשוב להתייחס בכובד ראש לעלות זו.
  3. מיסים - רבים נוטים לא להתחשב במס שהם נדרשים לשלם על יבוא מוצר ממדינה אחרת.
  4. עלויות נוספות בישראל - אחסנת המוצר, שינוע מהנמל למחסני החברה או למחסנים חיצוניים והפצת המוצר גם הם עלויות שיש להלביש על תמחיר המוצר.
  5. עלויות נוספות.

מי שמעוניין לקבל מידע נוסף מוזמן להציג שאלות כאן או ניתן לפנות אליי ישירות:

אדוארד שטבסקי,

מנהל כספים/מנהל מסחרי,

הרן שינוע מטענים בע"מ.

HaranLTD.E@gmail.com

אתר אינטרנט: http://www.haran-logistics.co.il/

חברת הרן שינוע נותנת ערך מוסף ליזמים מתחילים ומספקת ייעוץ בייבוא המוצר ותמחורו (בכפוף לחוזה עבודה עם הרן שינוע). יתרה מכך, אנו נותנים שירות מותאם אישית בהתאם לצרכים של לקוחותינו.

קצת עלינו:

חברת הרן שינוע מטענים מאשדוד פעילה כבר למעלה מ25 שנים ומציעה את שירותיה בתחום האחסנה, עבודה מול עמילות מכס בנמל אשדוד, שינוע מטענים או שירותי הפצה. בנוסף אנו מובילים ומאחסנים גם חומרים מסוכנים ויש לנו את התשתיות וכל האישורים הנדרשים לכך!

היי אשמח אם תיצור עימי קשר

0525439595

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר