עסק בתחילת הדרך

שלום, אני עוסק בעיצוב פנים והחלטתי לפתוח עסק עצמאי. האם אתם מכירים חברה שנותנת את כל השירותים לעסק חדש במקום אחד? אני מתכוון למיתוג, בניית אתר, רו"ח וכו'? האם ייעוץ עסקי זה הדרך נכונה להתחיל עסק עם ליווי לאורך הדרך? יש מגוון אפשרויות שאשמח לקבל הכוונה בנושא, תודה!

ברכות

היי ברכותיי על המעבר, אם אני לא טועה יש דבר כזה שנקרא ייעוץ עסקי שנותנת לך ליווי לארוך הזמן למיתוג, בניית אתר והפניות לרו"ח וכו'. בדיוק מה שאתה מחפש, אני מציע לך לבדוק את האפשרות ולברר. בהצלחה!

תנסה כאן... ארגון ללא מטרת רווח שאולי יכול לעזור...

http://www.maof-asakim.org.il/odot בהצלחה.

פתיחת עסק

מה שטוב בעסק מסוג זה שהנכס העיקרי שלו זה אתה. מעצב פנים לא צריך מלאי של מוצרים או משרד גדול. ניתן לעבוד בתחילת הדרך מהבית. צריך מחשב ותוכנת עיצוב. כדאי להתחיל לצבור לקוחות ורק אחרי שיש מספר לקוחות, להתחיל להשקיע במשרד. לבנות אתר היום זו לא הוצאה גדולה מדי, אך בניית אתר לבד לא תביא לך לקוחות. תצטרך גם קידום לאתר שלך. אם מקדם עושה את העבודה שלו טוב, אז האתר שלך כן יוכל להביא לך עבודה. שים לב שבאתר לקוחות ירצו לראות תיק עבודות שעשית. אם תחליט לבנות אתר, כדאי מאוד לבנות עם מישהו שמבין בקידום אתרים. ולא יבנה לך אתר מהמם שלא ניתן לקדם בגוגל.

היי

מסכים איתך לגמרי אני יכול להמליץ לך על חברה שמתמחה גם בפיתוח תוכנה בית תוכנה מעולה

הם גם עושים שם קידום אתרים חברת SEOWHO

כל עסק חייב להיות עם כסף נזיל, לכן עדיף לקחת הלוואה מיידית מהבנק על מנת שהעסק יפוך לנזיל מול הוצאות לא צפויות.

המלצה: פרסום בפייסבוק לעורר חשיפה גבוהה של לקוחות פוטנציאליים וכמובן לקוחות חדשים

PLAN.A

הי

ראשית אאחל לך המון בהצלחה! שנית, לכל בעל עסק בתחילת הדרך אני ממליץ בחום לעבור קורס מקצועי של פיתוח מנהלים. במהלך הקורס תוכל לרכוש כלים וידע לניהול מקצועי ויעיל יותר של העסק, התמודדות עם משברים, ניהול אנשים בצורה מקצועית, מנהיגות ועוד. כל אלו יוכלים לגרום לעסק שלך להמריא בצורה מקצועית ובטוחה. פרטים נוספים תמצא בקישור המצורף. 

בהצלחה!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר