הקמת עסק- כדאי???

אני מתעסקת בתחומי היופי בניית ציפורניים, איפור מקצועי וכ'ו,,, מהן הדרכים שאני יכולה לפרסם את העסק על מנת שיהיה ממש גל משמעותי, והאם כדאי בתחום מסוג זה לפתוח עסק?

כדאיות לפתיחת עסק בתחום

שובל שלום, את שואלת כאן שתי שאלות מהותיות. ראשית – האם כדאי לפתוח עסק בתחום? השאלה הזאת מצריכה ממך שאלה מוקדמת יותר - האם את מעוניינת לעבוד כעצמאית בעל עסק? אם כן, אז אני לא מאמינה שקיים תחום שבו לא כדאי להקים עסק. בכל תחום ניתן להצליח ויש הוכחות רבות לכך בשטח. הסיכויים להצלחה אינם תלויים בתחום אלא בגורמים רבים נוספים כמו ניהול, שיווק, מכירות, מקצועיות ועוד... להיות בעל עסק עצמאי דורש מסירות רבה והתמדה, למידה וחקירה ואומץ להתנסות. אם יש לך את כל אלה ואת הרצון האמיתי לפתוח עסק בתחום, את כל השאר ניתן ללמוד ו/או להיעזר באנשי מקצוע. לשאלתך השנייה – דרכי פרסום ליצירת גל משמעותי ישנן אינספור דרכי פרסום ושיווק לעסקים ועל מנת לבדוק מהן הדרכים האפקטיביות יותר עבור העסק שלך עליך לבנות תוכנית שיווקית. התוכנית בראש ובראשונה מגדירה את הייחוד שלך לעומת עסקים מתחרים הדומים לשלך. לאחר מכן יש למקד את קהל היעד אליו את רוצה לפנות ולבחון איפה את יכולה לפגוש את הקהל הזה: באתר אינטרנט מסוים, בפייסבוק, מגזין, בחוגים או אירועים שונים, באזורים גיאוגרפיים שונים וכו'... בשלב הבא יש להפעיל את היצירתיות ולהעלות רעיונות ייחודיים לדרכי הגעה אל הקהל במקומות אלה והדרך למשוך את תשומת הלב דווקא אליך. אני ממליצה לנסות ולחשוב דווקא על דרכים פחות קונבנציונאליות ושמצריכות ממך עלות מזערית בשלב הראשון. מניסיוני, ברגע שהתקציב מוגבל הרעיונות היצירתיים והטובים באמת עולים. לצורך יצירת תוכנית שיווקית כזאת תוכלי להיעזר גם באיש מקצוע. אני אשמח לעזור לך לבנות אותה אם תהיי מעוניינת בכך – תוכלי לכתוב לי למייל: inbicelcer@gmail.com. בכל מקרה שתהיה לך הרבה בהצלחה בדרכך החדשה! ענבר אור

אני הייתי מציע לך להקים עוסק זעיר.

היי שובל. את צריכה לשאול את עצמך מהו מחזור ההכנסות שלך עכשיו, ומה הערכות אחרי שהעסק יפתח. כרגע את יכולה לשווק את עצמך באינטרנט בעזרת אתר {אולי עם קידום האתר בגוגל בהמשך}. לשווק אתר ברשת אפשר בכל תחום - בניית ציפורים, עיצוב פנים וכו'.. בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ עסקי
בחר
בחר