לעבור לחמות, כן או לא?

היי, אני שרון לי, אמא לנסיכה בת שנתיים וחצי ובהריון חודש חמישי. לפני 3 חודשים מכרתי את הדירה שלי, הייתי לקראת רכישת דירה אחרת שהתבטלה מכל מיני סיבות. כרגע אני בבעיה, יש לי כבר המון קרטונים למעבר דירה , חצי בית ארוז ואין לי לאן לעבור... בעלי הציע לעבור בינתיים להורים שלו, עד שנקנה דירה, במקום לשלם שכירות ולהוציא הרבה כסף על תקופה זמנית שכזו. בגדול, אני די מסתדרת עם חמותי, הבעיה היחידה היא שהיא כל הזמן מעירה לי על גידול הילדה. גם כשאני מבקשת שתפסיק, היא מיישמת את זה לשבוע בדיוק! אני נורא מתלבטת כיוון שמד אחד אנחנו יכולים לחסוך כך הרבה כסף שגם ככה אין לנו, ומצד שני אני חוששת שזה עלול ליצור מתחים ביני לבין בעלי. אני מזכירה שאני בהריון וההורמונים חוגגים... ואיתם העצבים :) מחכה לדעות ועצות שיעזרו לי להחליט.. אני צריכה לפנות את הדירה כבר בסוף החודש.

אני נגד מעבר דירה לחמה בכל אשר היא, במיוחד בגלל שעכשיו את בהריון, אמנם חוסף כסף אבך פוגע בקשר לא פחות. המחיר יהיה כור הקשר הזוגי אז תבדקי את העניין לעומק. אני למשל נמענת מלתת חבילות שי לחמתי כי תמיד יש לה מה להעיר אז הפסקתי לתת

אל תעשי את זה ככל שאת יותר רחוקה מהחמות כך היחסים איתה יהיו טובים יותר

אל תעשי את זה ככל שאת יותר רחוקה מהחמות כך היחסים איתה יהיו טובים יותר

היי,

אני מציע לך להתייעץ בנושא גם באתר הייעוץ האנונימי החדש AskPeople

אתר מדהים שעזר לי המון, ממליץ עליו בחום!

http://www.askpeople.co.il/

בסה"כ להיכנס, ללחוץ על "הוספת שאלה" ולרשום את הבעיה שלך...

אגב, יש שם מלא דברים ושאלות מעניינות :)

אני נגד מעבר דירה לחמה בכל אשר היא, במיוחד בגלל שעכשיו את בהריון, אמנם חוסף כסף אבך פוגע בקשר לא פחות. המחיר יהיה כור הקשר הזוגי אז תבדקי את העניין לעומק. אני למשל נמענת מלתת חבילות שי לחמתי כי תמיד יש לה מה להעיר אז הפסקתי לתת

emo_45.png לא טוב לך ולא טוב לזוגיות, גם אם החמה טובה או לא ! תחשבי על כך מהצד שלה ושלך, זה מקור לחיכוך וגם לא הוגן כלפיה וכלפייך

לגבי מתנות - אם לא תתני זה גם מקור להערות או תלונות אז עדיף לתת משהו קטן סימבולי ולגמור את הסיפור emo_01.png

" אנשים הפסיקו לשחק לא מכיוון שהזדקנו, אלא הזדקנו מכיוון שהפסיקו לשחק "

למרות שגם לי יש כלה ואני מסתדרת איתה נהדר לא הייתי מציעה לגור איתה . אל תשכחי שכלה היא לא בת !!! יכול לגרום לנזק ולסיכסוכים .

לא ממליצה לך בכלל מדברת מניסיון

כשחמותי מגיעה אלי אני מזמינה קייטרינג בשרי שלא יהיה לה מה לעשות פרצופים שהאוכל שלי לא מספיק טוב לה.

כגבר יש לי 3 מילים להגיד - לא, לא ולא!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חמיות כלות
בחר
בחר