מסיבת יום הולדת

אמא של בעלי בקיץ תחגוג 70 שנה :) אנחנו רוצים מאוד לעשות לה מסיבה מיוחדת שלא תשכח אותה. זו הולכת להיות הפקה רצינית כיוון שיש הרבה מוזמנים על הפרק. אשמח מאוד לקבל המלצות על מקומות מיוחדים (אפילו בחוץ) שאפשר להרים בהם הפקה גדולה. תודה :)

הפייבוריט שלי זה מלון פסטורל בכפר בלום. חגגנו שם לאימי בשנה שעברה והיה מוצלח. יש שם נוף מקסים, ספא שווה במיוחד (אני ממליצה על העיסוי האיורוודי ב4 ידיים :-)) וזה המקום לשוחרי מוסיקה, יש שם המון ארועים מוסיקליים. אמא שלי מאד אוהבת מוסיקה קלאסית אז בחרנו סופ"ש מוסיקלי כזה, נסענו על משפחתנו וטפינו לשם, שכרנו אולם וחדרים, חגגנו לה והמשפחה הקרובה נשארה לבלות יחד את הסופ"ש. ממש בלתי נשכח. אפילו הנכדים שלה נהנו... מזל טוב!

לא ציינת איפה מתוכנן להיות האירוע..

אם בצפון, אז יש מסעדת שף מעולה בנתיב השיירה (אירועים של עד 70 איש בערך), אנחנו חגגנו לסבתא שלי שם לפני שנתיים, אבל אני לא יודעת על מוזמנים את מתכננת.

באיזור המרכז, אחותי התחתנה בשמורת נאות קדומים בשנה שעברה (זה ליד מודיעין), זה מקום ממש מקסים, ואם אתם מתכננים הפקה מרובת משתתפים אז כדאי לך ליצור קשר עם חברת צל הדומים, הם אלו שמארגנים שם את האירועים ודואגים להכל

לצערי אין לי מקום להמליץ עליו, אבל רציתי להוסיף המלצה משלי לרעיון למסיבה. אם אתם מתכננים לעשות משהו גדול ויוצא דופן, אפשר ללכת על הדפסה על חולצה  עם איזושהי בדיחה פנימית משפחתית או תמונה משפחתית ולהדפיס את זה לכל המוזמנים לאירוע (או רק לבעלת השמחה) ואז זה יוכל להישמר גם כמזכרת מהאירוע.

אני יכול להמליץ על חנות בתל אביב שאפשר להדפיס בה על חולצות מבדים שונים, דגמים שונים, וגזרות שונות:

http://eliprint.co.il/

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חמיות כלות
בחר
בחר