מתנה שלא קניתי לחמותי.

שאלה קצת מוזרה, מודה... 

לחמתי יש יום הולדת בשישי ואנחנו חוגגים לה יחד עם כל המשפחה.

חשוב לה לקבל מתנות והיא אפילו מצהירה על זה באופן גלוי וזה מצויין אלא שהשנה מצבנו הכספי לא מזהיר והיא יודעת את זה.

לבוא בלי מתנה, לא בא בחשבון, ציור של הילד - לא נחשב מתנה, אלא אפרטיף... ומתנה קטנה  תביא פרצוף חמוץ וקיטורים עד היום הולדת הבאה...

אשמח לעצתכם.

לא מעט בעיות מתרגשות על ראשך........

חמותך אוהבת מתנות......

היא מכירה את הביטוי "שונא מתנות יחיה"? לא חשוב.......

את מכירה אותה הכי טוב, את יודעת להעריך את תגובותיה, ועדיין, אני חושבת שלא אחת התגובות שאנו מצפים להן את אותן תגובות שאנחנו עצמנו היינו מגיבים/ות בסיטואציות דומות, כך שהאפשרות שתופתעי קיימת גם היא להערכתי, באותה המידה.

ובכן,

מצב כספי לא מזהיר משמעו מתנה מושקעת בחשיבה ולאו דוקא בערכה הכספי.

ובמקרים בהם הכסף אינו זורם חופשי נכנסת היצירתיות לתמונה.

צאי מהנישה של מתנה יקרה סטנדרטית דוגמת תכשיט למשל ולכי על משהו שיש בו קריצה, הומור, משהו שאת יודעת שיתאים לה אבל שהיא לעולם לא תחשוב לקנות לעצמה כי זה "לא שימושי", לא מחנויות רשת אלא מחנות יחידנית, משהו לנוי/לקריאה/לשים על החלון במטבח ולדעת שזה ממך ממקום של מחשבה ואהבה......

ואם את רוצה לתת לה את שובר המתנה - צרפי לו מכתב ברכה שיסביר בקריצה ובאהבה את האילוצים וצרפי לו פרח/דבר מתיקה משובח שהיא אוהבת במיוחד וכן הבטחה "להשתפר" בשנה הבאה ואני מניחה שתופתעי ולא לרעה.

כך אני קונה מתנות לכלתי ולילדיי וכך הם קונים לי, וזה יקר יותר מכל מתנה שנמדדת בערכה הכספי בלבד ללא רגש מאחוריה

שלום,

ההמלצה שלי זה לקנות לסבתא משהו עם תמונות של הילדים, יש חנויות מיוחדות שמדפיסות על דברים שימושיים תמונות של הנכדים, כל סבתא שמחה לקבל תמונות של הנכדים המקסימים על ספלים, כריות, תחתיות לכוסות ועוד..

לדעתי זה גם לא ממש יקר.

דלית הלוי סיטרוק MA

מטפלת משפחתית וזוגית

מנהלת הפורום

דלית הלוי סיטרוק   052-7330456

מטפלת משפחתית וזוגית MA- מומחית לטיפול בכעסים

תודה, יקירותיי על המחשבה ועל ההצעות. נראה לי שאלך על השובר ואצרף ציור של הילד כדי לרכך את התגובה שלה... חג שמח!

ההצעה של דלית מהממת!
הדבר שעושה לסבתות הכי הרבה נחת וטוב על הנשמה זה תמונות של הנכדים.
כל מתנה שיש עליה תמונה של הנכדים יכולה ליהיות רעיון מופלא. emo_01.png

בהצלחה

אפשרות להזמין את חמותך לארוחת בקר ולהקדיש לה תשומת לב. תמיד תתקבל באהבה.

אני מציעה לך להופיעה עם זר פרחים! הדבר החשוב הוא לא המתנה!!! חיבוק חם ממך ומילדייך עדיפים מכל מיני מתנות שבטוח שיש לה כבר. בברכה אילנה
אני מציעה לך להופיעה עם זר פרחים! הדבר החשוב הוא לא המתנה!!! חיבוק חם ממך ומילדייך עדיפים מכל מיני מתנות שבטוח שיש לה כבר. בברכה אילנה

כאשר מזמינים משלוח זר פרחים לסבתא, לא לשכוח להוסיף אגרת ברכה מושקעת עם דברי ברכה אוהבים ומפרגנים.

אני ממש אוהבת את האתר הזה, של עד עיצובים. יש בו מתנות לכל מה שצריך ובמחירים סבירים, שמחתי לעזור!

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://www.matana.org.il/Page7981.asp

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
חמיות כלות
בחר
בחר