דיאטת יום כן יום לא

קראתי על דיאטה חדשה שמשגעת את העולם.....
ביום אחד אוכלים מעט מאוד וביום שאחריו אוכלים כמה שרוצים. 
חוקרי הדיאטה טוענים שלא רק שמרזים מזה אלא גם נהיים בריאים יותר.
הרעיון הוא לרמות את מנגנון חילוף החומרים של הגוף.
לדברי החוקרים, ייתכן שההצלחה שלה קשורה לגן שנקרא SIRT1, המכונה "הגן הרזה". הגוף נכנס לסטרס והלם כתוצאה מהירידה המשמעותית בכמויות המזון הנצרכות בימים שלא אוכלים הרבה ומפעיל את הגן הרזה הזה, שבתורו חוסם גן אחר המעורב באגירת שומן. בעקבות זאת תהליך אגירת השומן פוחת ומפחיתים יותר משקל מאשר בדיאטה רגילה, שכוללת רק צמצום בכמות הקלוריות.

האמת כבר השתגעתי מכל הדיאטות....
מבחינה הגיונית זה נשמע נכון, אבל זה באמת עוזר?
מישהו ניסה את זה?
יש למישהו דיאטה מוכחת???

אם מחפשים דיאטות כסאח שלא מחזיקות הרבה זמן מעמד והורסות את הגוף - זה נשמע אחלה!!!! לאורך הזמן הדיאטות הללו לא הוכיחו את עצמן. צריך ללכת על הדברים האמיתיים, שנקבעים על אנשי מקצוע.

בדיוק ההפך!

כשצמים הגוף נכנס ללחץ והלם (ע כאן זה נכון) - אבל אז הוא נחרד שמא לא יהיה לו מזון בשעות מצוקה - והוא מתחיל לאגור כל מזון שנכנס לגוף בצורת... תאי שומן!

פשוט שטויות. כאשר צמים הגוף נכנס למגננה ולא מפרק שומנים.

פשוט שטויות. כאשר צמים הגוף נכנס למגננה ולא מפרק שומנים.

ונראה לכם באמת שיום אחד אני אוכל כמו בהמה ופתאום יום אחר כך אני אצום... הרי כל הקטע הוא שאנחנו לא יכולים לשלוט בעצמנו ואוכלים כשבא לנו. אם היינו יכולים לשלוט בעצמנו ולהחליט יום אחד שאני בולסת ויום אחרי צמה לגמרי לא היינו בבעיה היום- זה אחלה שליטה! בהצלחה למי שילך בדרך זו.. השמנה נעימה :)

ברגע שתפנימו שזה אורח חיים ולא דיאטה יהייה לכם יותר קל

כי ברגע שעושים דיאטה יורדים סבבה, אבל אם לא שומרים עולים את כל מה שירדנו ועוד בונוס,

פשוט לדעת מה להכניס לגוף , הגוף יודע מה טוב לו.

היי,אני עשיתי הרבה דיאטות ונכשלתי פשוט יויו

פגשתי מקום מדהים וירדתי 17 קילו. כיום החלטתי כדי לשמור על התוצאה לעזור לאנשים אחרים לרדת במשקל

זה כיף ,ואתה נותן זאת מכל הלב

סתם דרך אגב כשאנחנו לא נותנים לגוף שלנו מה שהוא צריך הוא נכנס למגננה ולא משחרר שומן

גם אם יורדים במשקל יורדים מהשריר ולא מהשומן , ולכן תמיד יהיה עליה אח"כ של המשקל חשוב לעשות נכון

אם משהי מכם תרצה פגישה ראשונה חינם עם שקילה במכשיר יפני חדשני

שסורק את כל הגוף ואומר נתונים

צורף קובץ

אני מסכימה זו לא נשמעת הדיאטה הכי אמינה.

אני מאמינה שכל אחד (בניגוד לאחרים שכללו בתגובתם את הפנייה - אתם)

צריך לשמור על אורח חיים קבוע בריא ונכון

שילוב של אוכל מזין, פריסת ארוחות נכונה, שילוב של פעילות גופנית ושעות שינה קבועות

יש לנו שליטה , אנחנו בריאים, מפתחים את הכושר הגופני ובעיקר מאוזנים

קראתי על דיאטה חדשה שמשגעת את העולם.....
ביום אחד אוכלים מעט מאוד וביום שאחריו אוכלים כמה שרוצים. 
חוקרי הדיאטה טוענים שלא רק שמרזים מזה אלא גם נהיים בריאים יותר.
הרעיון הוא לרמות את מנגנון חילוף החומרים של הגוף.
לדברי החוקרים, ייתכן שההצלחה שלה קשורה לגן שנקרא SIRT1, המכונה "הגן הרזה". הגוף נכנס לסטרס והלם כתוצאה מהירידה המשמעותית בכמויות המזון הנצרכות בימים שלא אוכלים הרבה ומפעיל את הגן הרזה הזה, שבתורו חוסם גן אחר המעורב באגירת שומן. בעקבות זאת תהליך אגירת השומן פוחת ומפחיתים יותר משקל מאשר בדיאטה רגילה, שכוללת רק צמצום בכמות הקלוריות.

התחרפנתי רק מהרעיון

האמת כבר השתגעתי מכל הדיאטות....
מבחינה הגיונית זה נשמע נכון, אבל זה באמת עוזר?
מישהו ניסה את זה?
יש למישהו דיאטה מוכחת???

אני עשיתי דיאטה פשוטה וירדתי 7 ק"ג בשבועים  בבוקר אכלתי 2 מלפפונים 2 עגבניות רבע כרוב טרי  בצהורים אכלתי 2 שוקיים של עוף אפויים בתנור 2תפוחי אדמה אפויים בתנור וסלט מסלק או מגזר בערב אכלתי אשל ו- 2 כוסות פופקורן בדיאטה הזאת אסור לאכול בין הארוחות ברצוני להדגיש כי חובה לאכול בבוקר כרוב כי הוא מוריד במשקל

הייתי צריכה לבקש כסף עבור הדיאטה שרשמתי לעיל כמו כן ברצוני להדגיש כי אני ממש אלופה בדיאטה באם אתם בריאים בטוח שתרדו במשקל מהדיאטה שרשמתי לעיל

היי,

רציתי להתעניין ברשותך.. אני מאלה שלא יכולה לאכול ארוחת בוקר ולא ארוחת ערב. בעצם אני אוכלת ארוחה אחת ביום צהריים

בזמן האחרון שמתי לב שאני מעלה במישקל. השאלה מימה?? מארוחה אחת ביום?? עד כדי כך חשוב לאכול 3 ארוחות ביום בכדי לרזות?

תודה!

עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר