17.01.14 | 10:30

שלום לך,

את גדולה שאת מוכנה לפרסם את הדברים. אני לא יודעת אם זה באמת עובד. אם זה באמת מצליח לך אני מוכנה לאכול זבל/בטון. אבל אני חייבתל שמוע את האמת. כי אני מאוד מפחדת מדיאטות קלות, אבל לא עומדת בשום דיאטה אחרת. הלכתי למשהו בכיכר המדינה שמבטיח לגמול מסגריות ומתוקים (אני לא מעשנת)שילמתי לו 2.000 ש"ח ובמקום לרזות כמו שהוא הבטיח. עליתי בחצי שנה 14 ק"ג. ואני מרגישה שאני לא אוכלת כמויות יותר גדולות מלפני כן.

אודה לך מאוד אם תצרי איתי קשר במייל:026526282@walla.com    

מצפה לשמוע ממך-רותי

29.09.14 | 00:56

אשמח מאוד לנסות את זה על עצמי גם. תודה מראש!

alinka@walla.co.il

19.10.15 | 10:23

שלום רב!

שמי אביטל ואני זקוקה דחוף לירידה במשקל של 20 קילו!!!

יש לי הפרעות אכילה קשות! אני אוכלת ריגשית וצריכה עזרה בירידה במקשל

לפי כל התיאורים פה נראה לי שהתערובת יכולה מאוד לעזור לי ואשמח לקבל אותה

תודה ענקית avitalgabay007@gmail.com

01.06.16 | 14:13
09:40 10-06-2012|rachealy כתב:
לכל מבקשי התערובת הסודית של יחיאל ספרא בדרך לא דרך, השגתי את התערובת. המרכיבים ניראים אחלה, בריאים וטובים, אך כשמערבבים את כל המרכיבים מתקבלת תערובת מישחתית שמריחה לא משהו וגם הטעם שלה............קשה לתיאור. בשבת בבוקר אכלתי 5 כפות שניבלעו בקושי רב, ושתיתי שתי כוסות מים.צ מהלך היום היה בסדר ובערב ניסתם התיאבון, בלילה מאוחר אכלתי רק יוגרט עם חצי כוס ברנפלקס וגם את זה בקושי. התחלתי את התהליך, לא חושבת שאצליח לשרוד את זה כי התערובת באמת דוחה (אלא אם סותמים את האף ובולעים בקושי רב, כי זה מתיישב כמו יציקת בטון בבטן) ובאמת אין חשק לאכול כלום. הבוקר אכלתי מהתערובת שוב, ואין לי חשק לאכול ארוחת בוקר, ניסתמתי מהתערובת. אני עוד לא יכולה לדווח על הצלחה, כי זה בסך הכל יומיים של ניסיון (למרות שאני מאוד דוגלת באורח חיים בריא, תזונה נכונה וספורט), אבל הדיאטה הזאת מסקרנת אותי. לא יכולה לפרסם את התערובת עקב זכויות יוצרים. מה שכן אני יכולה להמשיך לדווח על התהליך, אם אמשיך אותו. בינתיים אני מנסה, לא יועיל לא יזיק. יום טוב ושבוע ניפלא, רחלי

להלן תחקיר דיאטות של ערוץ 2

ניתוח לקיצור קיבה ודיאטות המסכנות בריאות

15.12.16 | 08:02

בוקר טוב

קיבלתי המלצה לתערובת סיאטת ספרא, אשמח לקבל את המתכון שלך. דוא"ל   malki10-2@walla.com

17.01.17 | 13:43

כאחד שניסה זאת לפני עשרים שנה לתקופה קצרה ושלאחרונה חידשתי אותה  עלי להסכים שלדעת הסובבים אותי הריח והצורה דוחים אבל  בפעם השניה שהשתמשתי טוב בבלנדר העיסה עדינה יותר ומקוה לתוצאות

עבור לעמוד
1, 2
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר