דיאטת התערובת של יחיאל ספרא - ביקורת

לכל מבקשי התערובת הסודית של יחיאל ספרא בדרך לא דרך, השגתי את התערובת. המרכיבים ניראים אחלה, בריאים וטובים, אך כשמערבבים את כל המרכיבים מתקבלת תערובת מישחתית שמריחה לא משהו וגם הטעם שלה............קשה לתיאור. בשבת בבוקר אכלתי 5 כפות שניבלעו בקושי רב, ושתיתי שתי כוסות מים.צ מהלך היום היה בסדר ובערב ניסתם התיאבון, בלילה מאוחר אכלתי רק יוגרט עם חצי כוס ברנפלקס וגם את זה בקושי. התחלתי את התהליך, לא חושבת שאצליח לשרוד את זה כי התערובת באמת דוחה (אלא אם סותמים את האף ובולעים בקושי רב, כי זה מתיישב כמו יציקת בטון בבטן) ובאמת אין חשק לאכול כלום. הבוקר אכלתי מהתערובת שוב, ואין לי חשק לאכול ארוחת בוקר, ניסתמתי מהתערובת. אני עוד לא יכולה לדווח על הצלחה, כי זה בסך הכל יומיים של ניסיון (למרות שאני מאוד דוגלת באורח חיים בריא, תזונה נכונה וספורט), אבל הדיאטה הזאת מסקרנת אותי. לא יכולה לפרסם את התערובת עקב זכויות יוצרים. מה שכן אני יכולה להמשיך לדווח על התהליך, אם אמשיך אותו. בינתיים אני מנסה, לא יועיל לא יזיק. יום טוב ושבוע ניפלא, רחלי

דיאטת התערובת

התוכלי לספר לי איך הולך לך עם הדיאטה ? כמה ירדת ואים אפשר לשמור  וכו... לטלפון 0542213634 אני רוצה לקנות ולא יודעת אם באמת כדאי

היי רחלי

תוכלי בבקשה לשלוח לי את המתכון ולדווח האם באמת היא עבדה אצלך?

אימייל שלי berni100@gmail.co,

תודה מראש

אילנה

הי אשמח לקבל את המתכון של יחיאל ספרא אימייל שלי ROBAZ.GALIT@GMAIL.COM תודה גלית

שלום

לפני 4 שנים קניתי את המתכון ואף ניסיתי לאיזו תקופה. מכל מיני סיבות זנחתי אותו. לצערי איבדתי את הדף ואני רוצה כעת לנסות שוב. אני זוכרת בע"פ רק חלק מהמתכון.

אפשר בבקשה לשלוח לי את המתכון?

תודה

yemimakrig@wallal.com

שלום

לפני 4 שנים קניתי את המתכון ואף ניסיתי לאיזו תקופה. מכל מיני סיבות זנחתי אותו. לצערי איבדתי את הדף ואני רוצה כעת לנסות שוב. אני זוכרת בע"פ רק חלק מהמתכון.

אפשר בבקשה לשלוח לי את המתכון?

תודה

yemimakrig@wallal.com

שלום,

אני ממליצה לך להמנע מדיאטות שמבטיחות ירידה מהירה ודורשות אכילה לא נכונה. דיאטות כאלה יעזרו לך להוריד מהר, אבל קשה להחזיק בהן לאורך זמן ואחר כך את תעלי הרבה יותר. זה מעגל שקשה לשבור, וכדאי שתתייעצי עם תזונאית לגבי השיטה. 

אני ממליצה לך ליצור דיאטה שמבוססת בעיקר על ירקות ופירות, דגנים וחלבונים (רצוי מהצומח כי זה פחות משמין - כמו קינואה ועדשים). 

להוסיף מעט פחמימות ולוותר על סוכרים.

אני מצרפת לינק לכתבה על שמירה על המשקל: http://www.beautic.co.il/article.aspx?id=998

בהצלחה,

בתיה

פורטל ביוטיק

שלום לך

אני מעוניין לקבל את דיאטת ההרזיה של יחיאל ספרא.

אני בן 52 ומעוניין להוריד 20 ק״ג.

אודה לך אם תוכלי לשלוח לי למייל shakshukina@walla.co.il .

תודה רבה.

הדיאטה היחידה שהוכח שעובדת,

בלי סוכרים,בלי גלוטן, השאר מותר, אל תאכלו תפוחי אדמה תשמינו פחות

הבעיה בדיאטה זה שלא טעים וגם רעבים,כאן יש מגוון אדיר של אוכל טעים

אין רעב,אפשר לאכול גבינה או עוף מבושל

שלום לך

אפשר לשלוח לי את המתכון של יחיאל ספרא.?

חשוב לי לרדת במשקל בגלל בעיות בריאות חמורות

אני אחרי אירוע מוחי וכעת יש לי סוכרת

הרופאים דורשים ממני לרדת במשקל

אודה לך מאד אם תשלחו לי לדואר : orly55550@walla.com

המתכון מוגן בזכויות יוצרים וזכות קנין רוחני על פי החוק.

מי ששולח ומי שמקבל חושף עצמו לתביעה על הפרת זכויות יוצרים, בין אם זה המתכון האמיתי או לא. ושיהיה ברור שתביעה כזאת זה לא המחיר של הדיאטה. 

אל תתפתו לשטויות ואל תעשו לעצמכם נזק. את המתכון של יחיאל ספרא - החוקי, האמיתי, והמותאם אישית - ניתן להשיג רק באתר שלו. http://www.safradiet.com

לפי מה שמתואר כאן זה נשמע פשוט כמו סוג של הרעבה שנגרמת מאיבוד התיאבון בעקבות התערובת. 

לפי מה שמתואר כאן זה נשמע פשוט כמו סוג של הרעבה שנגרמת מאיבוד התיאבון בעקבות התערובת. 

אים אפשר שמשהוא ישלח לי את המתכון של יחיאל ספרא למייל שלי oren197932@walla.co.il תודה

שלום לך,

את גדולה שאת מוכנה לפרסם את הדברים. אני לא יודעת אם זה באמת עובד. אם זה באמת מצליח לך אני מוכנה לאכול זבל/בטון. אבל אני חייבתל שמוע את האמת. כי אני מאוד מפחדת מדיאטות קלות, אבל לא עומדת בשום דיאטה אחרת. הלכתי למשהו בכיכר המדינה שמבטיח לגמול מסגריות ומתוקים (אני לא מעשנת)שילמתי לו 2.000 ש"ח ובמקום לרזות כמו שהוא הבטיח. עליתי בחצי שנה 14 ק"ג. ואני מרגישה שאני לא אוכלת כמויות יותר גדולות מלפני כן.

אודה לך מאוד אם תצרי איתי קשר במייל:026526282@walla.com    

מצפה לשמוע ממך-רותי

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר