כדורי הודיה

כדורי הודיה

התחלתי השבוע לקחת את כדורי ההודיה אם שמעתם על זה.. אלו כדורי דיאטה גורמים לתחושת שובע ושריפת שומנים, אני לוקחת אותם כבר 5 ימים,וירדתי בנתיים קילו ו400 גר' וכמובן שמאז שהתחלתי עם הכדורים התחלתי לאכול נכון בצורה דיאטטית,שותה המון מים ועושה ספורט על ההליכון במשך 40 דק' כמעט כל יום...השאלה היא אם זה בעצם הכדורים שעוזרים לי? או שהכל בראש?? כי עם אכילה נכונה וספורט אפשר לרדת יפה מאוד,זה רק פסיכולוגי או שזה באמת עוזר??

אין דרך לנצח את המשקל מלבד תזונה נכונה וספורט

את באמת מרגישה שובע עם הכדורים? משהו שלא הרגשת קודם לכן?

אם כן, תגידי בבקשה מאיפה קנית..

ת'נקס!

אמנם הכדורים באמת משפיעים על תחושת השובע אך הם ינם מאושרים ע"י משרד הבריאות והוכח כי אפילו גורמים נזק בתופעות הלוואי שלהם שהם גון: התייבשות, עצירות, שלשולים, כאבי בטן עזים ורעילות כלייתית.

אני לא חושבת שמומלץ שתמשיכי להשתמש בכדורים האלה. לפי דברייך את אוכלת נכון ומתעמלת אז למהיש צורך בכדורים? תאמיני לי שאם תמשיכי באורח חיים בריא, תמשיכי לרדת במשקל ללא הכדורים- אין לך צורך בהם, חבל על הבריאות והכסף!

בהצלחה : )

חברה שלי לקחה כדורים כאלה במשך כשנה ובאמת רזתה יפה אבל כשהפסיקה לקחת אותם עלתה 20 ק"ג תוך חצי שנה !! את באמת מתכוונת להיות תלויה בכדורי הרזיה כל ימי חייך? אם התשובה היא לא אז כדאי שתפסיקי מהר ותתרכזי באכילה מבוקרת והרבה ספורט.בהצלחה.

אין דרך לנצח את המשקל מלבד תזונה נכונה וספורט

 

בגדי להוריד הקלוריות שיש בפרוסת לחם אחת

צריך לרוץ,חצי קילומטר, ולכן ספורט עוזר רק למכוני הכושר,

מי שרוצה להרזות,צריך דרך חיים

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר