אין דבר כזה דיאטה!! יש תזונה נכונה!!!

מי שבאמת רוצה לרזות, מוטב שיוציא מהראש את המושג "דיאטה" ויתחיל להתרגל למושג "תזונה נכונה" רק מהמחשבה... שאני בדיאטה, אני עולה 10 קילו... כי זה משפיע פסיכולוגית, כמו שברגע שתגידו "זהו התחלתי דיאטה" - תוך 10 דק' תגוועו ברעב חחחח אני רוצה להמליץ לכם בחום לנסות לשנות גישה... רק לטובתכם, אני אחריי טריליון דאטות והכל בסופו של דבר כמו אקורדיאון... מתרחבים ומצטמקים בלי הפסקה! הכל בראש חברים!! אני היום 20 קילו פחות בגלל ששיניתי את הגישה!!

תזונה נכונה

היי אני בהחלט מסכימה עם עניין ה"תזונה נכונה". דיאטה ניתן לבצע רק לפרק זמן של תקופות קצרות ובד"כ נשברים לאחר זמן קצר מאד. אם מפתחים הרגלי אכילה נכונים ושפרים את התזונה, זו בהחלט מחשבה לטווח הארוך. ניתן לשנות הרגלי אכילה ותזונה גם ע"י ייעוץ עם דיאטנית או כל גורם מוסמך אחר. מקווה שעזרתי.

שינוי גישהאיך?

זאת בדיוק הנקודה איך משנים גישה? אני מצליחה שבועיים ואז לאט לאט חוזרת להרגלים ישנים של נשנושים

נכון, צודקת!

הסוד שלי...

אני החלטתי לאכול כמו בן אדם ולשלב ספורט. אני מרשה לעצמי גם מתוק מדי פעם אבל בגדול משתדלת לאכול לשובע ולא לנשנש. להוריד את כל השתיה המתוקה והסוכר. ומתוק מבחינתי, גדליה למשל מחליפה ארוחה. ירדתי עשר קילו בחצי שנה! ואנימ מצליחה לשמור על זה למרות שאני לא מצליחה לרדת עוד. אבל מצד שני אני לא רעבה... עכשיו התחלתי לעשות ספורט. מצאתי בגרופון מנוי זול לסטודיו C זה ממש עוזר, אני מרגישה גם בריאה כך שבכלל לא בא לי לאכול גאנק פוד וגם כשאני מחשבת את הקלוריות שהורדתי בשיעור ממש לא בא לי להכניס זבל לגוף! תשנו את אורח החיים זה הכי חשוב! אני גם שמחה וגם מרגישה טוב יותר מאי פעם!

יומנאוכל

כמה שאת צודקת!! ותזונה נכונה מתחילה במעקב, ברישום ממליצה בחום על היומנאוכל המעוצב שעוזר לשמור על הרגלי האכילה ועל משקל יציב. ביומנאוכל הנ"ל יש טיפים, איורים מקסימים ומקום לרישום מתכונים!! מומלץ מומלץ לכולם.

תזונה נכונה למניעת מחלות עיניים

צודקת. תזונה נכונה חשובה לא רק לשמירה על המשקל, אלא גם לשמירה על הבריאות, למניעת מחלות שונות, כגון מחלות עיניים, מחלות לב, סרטן ועוד. בנוגע למחלות עיניים - מחקרים הראו כי תזונה עשירה בנוגדי חמצון, ובמיוחד לוטאין, מונעת מחלות כגון קטרקט וניוון רשתית.

היי יש פה אתר עם מלא תכנים בנושא תזונה ואורך חיים, לי זה עזר, מקווה שגם לך יעזור  http://www.shutafa.com/

מסכים ומחזק. ממליץ לקרוא בעיון רב: כל מה שלא ידעתם על תוספי תזונה

קפצו לבקר, זה בחינם! :)

פודיש

פט מרקט

https://goo.gl/6ooVCB

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר