בקשה למתכון הדיאטה של יחאל ספרא

אשמח מאד אם תוכלי לשלוח לי את מתכון הדיאטה של יחיאל ספרא. המשך יום נעים ושבת שלום רחל

לכל מי שמעונין שאשלח לו את המתכון

לא לשכוח להוסיף כתובת מייל, אחרת אין לאן לשלוח. אני אדאג שיתקבלו אצלי למייל תגובות, כך שלא אצטרך כל פעם להכנס לפורום.

אשמח לקבל את המתכון

דנושה, אשמח אם תשלחי לי את המתכון למייל zohar643@walla.com

היי דנושה, אני גם רוצה את המתכון המייל שלי הוא ronron424@gmail.com תודה ענקית על העזרה רונרון : )

אשמח לקבל את המתכון

דנושה, אשמח אם תשלחי לי את המתכון למייל zohar643@walla.com

מתכון הרזיה של יחיאל ספרא

שלום, אשמח לקבל את מתכון ההרזייה של יחיאל ספרא. nina1909@walla.co.il תודה, נינה

לא לשכוח להוסיף כתובת מייל, אחרת אין לאן לשלוח. אני אדאג שיתקבלו אצלי למייל תגובות, כך שלא אצטרך כל פעם להכנס לפורום.

אשמחחח למתכוןןן -- תודההה

אשמח לקבל את המתכון לכתובת המייל :) תודה רבה רבה !!

gouryr@walla.co.il שוב תודה !

אני יכולה בבקשה את המתכון ?

תודה רבה דנדושה ,המייל שלי ellinor@walla.co.il

דנדושה, אשמח לקבל את המתכון

lobo92@gmail.com תודה רבה

דיאטת ספרא

מאווווד אשמח לקבל את המתכון לדיאטה ra123450@walla.co.il תודה ענקית מראש רחלי

את יכולה לשלוח גם לי ??!! תודה ...

racheli@zlh.co.il

ולי ..

shiral22@walla.co.il

תשלחי לי את המתכון בבקשה בדחיפות אני ממש מיואשת וממש סקרנית לדעת ולהתחיל לAYELETM36@WALLA.COM

אם תוכלי לספר לי על ההתקדמות שלך בדיאטה הזו או בדיאטה שהצלחת בה. בתודה ובברכת שנה טובה ורזה אילת

לדנדושה שלום אני בקשתי כבר כמה פעמים את המתכון אני לא מקבלת שום תגובה אני שוב רושמת את המייל שלי בתקווה שהפעם זה יעבוד המייל wwwflorenc50@walla.co.il בתודה מראש

היי, עשיתי הרבה דיאטות וירדתי לבד בחצי שנה האחרונה 17 קילו אשמח לקבל את הדיאטה הזאת ולראות מה זה maya1262@walla.com

חמודה, לאן לשלוח....?

אני צריכה מייל. את לא חייבת להזדהות.את יכולה להתחבא אחרי שם משתמש. לא חשוב, שלחי שוב תגובה עם מייל ומיד אני שולחת לך. בכייף.

היי, את יכולה בבקשה לשלוח לי המתכון? maya1262@walla.com

עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
דיאטה
בחר
בחר