סווט לודג'- אוהל הזעה אינדיאני

סווטלודג' – לידה מחדש ראש חודש חשון ה 27.10 בשעות 8 עד חצות טקס היטהרות שמקורו במסורת שבטי האינדיאנים בצפון ומרכז אמריקה, אשר משמש כמקלחת פנימית לגופו, נפשו ורוחו של האדם.הטקס משלב אלמנטים רוחניים, חיבור בין האנרגיות הנשיות והגבריות בעולם והרגשת היטהרות פנימית. זוהי חוויה עוצמתית המאפשרת לכל אחד לשחרר חסימות, להתקלף מהקליפות, להתחבר אל עצמו, אל ליבו ואל כל הסובב אותו. למצוא את מעיין הכוח הפנימי שלו ולהתעלות מעל כל מגבלותיו. בטקס זה אנו בונים אוהל עגול, המסמל את הרחם של אמא אדמה. מול האוהל מדליקים מדורה גדולה ובה מניחים אבני בזלת. כשהאבנים הופכות לאדומות, נכנסים כל המשתתפים אל האוהל, האבנים מובאות פנימה, ויחד עם מים ועשבי מרפא נוצרת סאונה רטובה טבעית. ההזעה מנקה את הגוף, משחררת רעלים, פותחת את דרכי הנשימה ומשפרת את תפקוד איברי הניקיון הפנימיים (כבד, כליות). הישיבה באוהל מתבצעת בחשכה, שתומכת בתהליך היטהרות מנטאלי ורגשי ועל האדמה החשופה שעוזרת להתחבר אל האמא הגדולה ואל כל כוחות היקום – אנשים, חיות, צמחים ואבנים – כולנו אחד HO MITAKUYE OYASIN אלמנט חזק נוסף בטקס הוא השיתוף. הישיבה במעגל, השירה בצוותא לקצב התוף והתמיכה והעידוד שהקבוצה נותנת לכל פרט בשיתוף מסעו האישי – פחדיו, רצונותיו וחלומותיו, פותח צוהר אל מציאות חדשה, מציאות המאפשרת לנו לבחון את מהלך חיינו, את הבחירות שעשינו ולצאת לדרך חדשה ונכונה יותר. הטקס מתאים לכל מי שחפץ להעמיק את המסע הפנימי לחופש ולכמהים לשוב הביתה. כמו כן לקבוצות אורגניות שמעוניינות בגיבוש והכרה אמיתית של כל חברי הקבוצה. אנשים שהשתתפו בטקס זה מספרים על התעלות רוח, חידוד חושים, חיבור מדהים לכוחות הטבע ועלייה ברמה האנרגטית, ומספרים שהרגישו כאילו שנולדו מחדש. לפרטים מאדור טרייבר 054-6373597
mg_1124[1].jpg
05x80.sweat.jpg

אין לי בעיה ללכת למקומות האלה

אבל אני מפונק ממש. אם אין שירותים קרובים עם מקלחת חמה, אז הסיכויים שאני אכנס לאוהל הזה נמוכים. שירותים ניידים לאירועים יכולים להיות תועלת רצינית במקרים כאלה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדיטציה ומודעות - לוח מודעות
בחר
בחר