התקף חרדה ממדיטציה, אשמח לעזרה

שלום, אני בסיטואציה בעייתית ואשמח אם תוכלו להפנות אותי מאיפה לקבל עזרה.
מצטער על המודעה הארוכה אבל זו בעיה מורכבת ואני חושב שהפרטים חשובים

רקע:
לפני שלושה שבועות כשהייתי בהודו ישבתי עם חברים ועישנו ג'ראס. העישון השפיע עליי בצורה לא טובה (הייתי אחרי לילה ללא שינה וכנראה עישנתי יותר מדי) והלכתי לחדר לישון. זמן קצר אחרי שנשכבתי במיטה החושים שלי התחילו להציף אותי (הרעשים מסביבי פיצצו לי את הראש, הרגשתי גירויים מאוד חזקים מהשרירים שהיו יותר ממה שיכולתי לשאת וכו..),הלב שלי דפק מאוד חזק ורצו לי מחשבות מטורפות בראש שלא הצלחתי לעצור.
עברה לי בראש המחשבה שככה זה מרגיש להשתגע והרגשתי איך אני נכנס להתקף חרדה. פחדתי מאוד מהסיטואציה ומהאפשרות שהתפלפתי ושאני אשאר ככה כי המצב היה בלתי נסבל והרעיון של להישאר בו היה בלתי יעלה על הדעת, היו לי סחרחורות חזקות והרגשתי רע מאוד באופן כללי. ביקשתי עזרה מחברים להתמודד עם המצב ואחרי כמה שעות הצלחתי להירדם.

קמתי בבוקר בסדר, מאז הכל היה כרגיל וחזרתי מאז כבר לארץ.
פה השלב הבעייתי:
לפני יומיים התיישבתי לעשות מדיטציה אחרי כמה חודשים שלא עשיתי, כעבור דקה התחלתי להרגיש מוזר בצורה שהזכירה לי את הערב ההוא ועברה לי בראש המחשבה שאולי באמת השתגעתי בהודו. המחשבה הזאת הציתה עוד התקף חרדה. הרגשתי שאני שוב לא שולט במחשבות שלי, שאני לא מסוגל להתמודד איתן ושהעולם מסביבי מאוד עוין. שוב פעם הרגשתי פיזית מאוד רע.

הבעיה שהפעם זה קרה ללא השפעת סמים ולכן אני חי עכשיו עם הפחד שזה יכול לקרות לי בכל רגע. זו פעם ראשונה שחוויתי על בשרי כמה מחשבות לבדן/מצב תודעתי יכול לגרום לי להרגיש נורא מבחינה פיזית. באופן כללי אני מרגיש מאז יותר בדאון וכאילו שאני כל הזמן במגננה שזה לא יקרה לי שוב.

אני יודע שכנראה זה עניין רציני שצריך להתייעץ בו עם בעל מקצוע אבל רציתי לשמוע גם עצות שמגיעות מכיוון עולם המדיטציה ולא ממומחה שאין לו שום הבנה במדיטציה.

תודה לעוזרים.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדיטציה ומודעות