כותרתחשיבה צלולה בעלת עוצמה והשפעה מירבית על תחומי החיים.

לכל אורך החיים אנחנו מנסים לעשות יותר,לגעת ביותר,ללמוד יותר,כמעט ברוב הפעמים אנחנו מגיעים
פחות או יותר לאותה נקודה בעצם אפשר להגיד "משקרים לעצמנו" וזה יכול להיות בכל תחום:זוגיות,
חברים,לימודים,שאיפות,מטרות.
לאורך הדרך לא רצינו באמת רצינו קצת לא תמיד ידענו שיכלנו יותר והמצב הזה זורק אותנו לתקופה
של עליות ירידות מועקות חרדות ותסכול.אז איך עושים שינוי?ואיך מתגברים על רגשות שליליים?
מדי יום אנחנו פוגעים בעצמנו ברגשות שליליים שאנחנו מפנימים מהעולם שבחוץ,כמה פעמים פגעתם
בעצמכם על ידי מחשבות של עצבות,קנאה,נקמה?אלו הם רעלים שאנחנו משדרים לתת מודע וכך
יוצרים לעצמנו מצבים לא נוחים בחיים,מצבים לא נעימים.
בואו רגע נסכים על המשפט-לכל אחד מגיע הזכות לחיות באהבה,בכבוד,בשמחה,עם שאיפות והגשמת
חלומות.
אם נמשיל את המוח לגן,נקח זרעים של:אושר,עושר,בריאות ומחשבות חיוביות ונשקה את הזרעים
האלה עם האמונה אנחנו נוכל להבחין איך הזרעים האלה מתחילים לצמוח,הזרעים יניבו פירות,פתאום
כל סיטואציה בחיים תבוא לקראתנו,כולנו רוצים חיים מלאים באור אז למה לא לקום עכשיו ולעשות את
הצעד,למה להמשיך להתפשר בחיים שאפשר גם אחרת!
כשאני מסתכל על עצמי ורואה את המסע שעברתי את המכשולים הגדולים שהחיים הציבו בפניי ואיך
כל מכשול הצלחתי לעבור,איך מכל נפילה הצלחתי לקום,למה?כי ככה החיים הם תמיד יפילו אותך
לרצפה וכל נפילה אתה מצליח לקום,בן אדם הוא ייצור השרדותי לא משנה מה תגידו!אז נפלתם?
לקחתם החלטה "לא נכונה" מצוין קיבלתם עוד שיעור ובסוף השיעור הזה יהיה מבחן כדי שתגיעו
למבחן שאתם הבנתם את החומר!
אנשים נוטים לחשוב שבשביל להגיע למטרה קשה הדרך קלה,אז לא,וזה מה שיפה שכשתגיעו למטרה
שלכם אתם תהיו מסופקים פי מיליון אם הכל היה בא לכם חלק,מה שווה סיפור חיים בלי קושי?
כששואלים אותי איך אני יכול להציג את הדרך למטרה שלי בחיים אז אני מצייר על דף מבוך,כותב
בתחתית הדף התחלה,ולמעלה בדף,הגעה למטרה,היופי במבוך שאנחנו השחקנים וההליכה היא בעיניים
עצומות,ככה זה באמת קורה בפועל,אנחנו לא רואים את העתיד אנחנו סומכים על בורא עולם ועל
האינטואיציות שלנו,האינטואיציות שלנו זה הכלי הכי חזק שיכלנו לייצר בגוף האדם,וככל שאנחנו
נשתמש בו יותר אנחנו נגיע למקומות טובים בחיים.
בשביל לחזק את האינטואיציות שלנו אנחנו חייבים להאמין בעצמנו!להתחבר ל-אני הפנימי שלנו!
אני רוצה לסיים במשפט יקר ערך ששמעתי באחת ההרצאות על מוטיבציה,
"כל יום תשאל את עצמך שאלה,איך האדם שאני רוצה להיות היה עושה את
הדברים שאני עומד לעשות,אל תחשוב על מישהו אחר,חשוב על עצמך בעתיד,
ככל שאתה גדל,מתבגר ומתקדם,איך הגרסה המלוטשת יותר שלך עושה את
העבודה שאתה עומד לעשות באותו הרגע או במהלך אותו היום".
אולי מהמצד זה נראה שאני מדבר מתוך סירטונים של מוטיבציה אז לא אני מדבר מהניסיון חיים שלי!
אני חוויתי על בשרי,כישלונות,הפסדים,ירידות,עליות וקשיים ולא וויתרתי המשכתי לנוע קדימה,לא
פחדתי לחלום לא פחדתי להעיז וכן נפלתי אבל הבנתי איפה טעיתי ואני מאושר שהחיים הפילו אותי כי
כשקמים אז קמים חזקים בכל תחום בחיים,אל תפסיקו לחלום בגדול!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
מדיטציה ומודעות