פעילויות לילדים כי נמאס מהמחשב והמסכים

הילדים שלנו גדלים למציאות שונה לחלוטין ממה שאנחנו גדלנו אליה וזאת עקב הסיבה שהם כל היום נמצאים מול המחשב, הסמארטפון או הטלוויזיה. כמובן שלא תמיד מדובר בדבר רע וניתן להפיק הרבה מאוד מהמכשירים האלקטרוניים אך לא ניתן להתעלם מהעובדה כי מסכים אלו גורמים לאיבוד של יכולות חברתיות חשובות מאין כמותם.

לא נגזים אם נאמר כי היכולת החברתית והכישורים החברתיים שלנו הם שהופכים אותנו לבני אדם ועל כן חשיבותם היא עצומה. ילד שאין לו כישורים חברתיים הוא ילד שלאחר מכן יתקשה בצבא, באוניברסיטה ובמקום העבודה. על כן אנחנו צריכים להשקיע את מירב המאמצים בכדי לטפח את היכולות החברתיות אצל ילדנו. אם נותיר את הזירה למסכים ולמחשבים הרי שהילדים שלנו יאבדו דבר חשוב ביותר ואת זאת אנחנו צריכים לזכור. אל תזלזלו בנושא זה מכיוון שהוא משמעותי ביותר לחינוך הילדים והוא בעל משמעות אדירה לחייהם הבוגרים.

כחלק מכך כדאי לכם לשקול לעשות פעילויות למשפחה אשר יעניינו את הילדים וישפרו את היכולות החברתיות שלהם בצורה ניכרת. צאו מהבית, שחקו במשחקי קופסא ונסו לאתגר את הילדים בכדי להבטיח כי הם יזכו לחוויה הטובה ביותר שיש ויתפתחו כתוצאה מחוויה זו, זהו דבר בעל ערך אדיר לחייכם

נקודה חשובה ממש

רואה את זה על האחיינים שלי, רק הטאבלט מענין אותם..כל תקשורת אנושית נזרקת מהחלון.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר