נשוי מאוהב נואשות באחרת.

אני נשוי 6 שנים למישהי יש נו שתי בנות מדהימות אחת בת 5 והשניה בת 4 
במהלך שנות הנישואים היו עליות וירידות לכאן או לכאן, לפני כ 6 שנים בערך הכרתי מישהי שהיא גרה לידנו, הכרנו במסגרת אירוע של הישוב שלנו, היא ושאר בני המשפחה שלה היו גם וגם אישתי - עוד לפני שהתחתנו. מפה לשם כבר אז הרגשתי שאני מתאהב בבחורה- אבל לצערי לא יכולתי לדבר איתה על זה כי היא הייתה עם בן זוג. 
לפני 9 חודשים היא נפרדה מבן הזוג שלה . היא ניסתה לדבר איתי ווסוג של להתחיל איתי בקטע חברי, אז לא הבחנתי בכך כי הייתי בתקופת עומס, יש לציין שאני בקשר עם אמא שלה (לא קשר רומנטי כן? וגם עם אחיותיה שהן מידי פעם אומרות שלום שלום) אני פשוט מאוהב בבחורה הזאת ומאוד רוצה שגם היא תדע מזה.
מאוד רוצה שאמא שלה תדע מזה - היא גם יודעת מי אני. מצד שני אני לא בן אדם שילך ויבגוד. אני נמצא בבעיה רצינית. אני חי כיום עם ילדות שאני מאוד אוהב כי הן הבנות שלי בשר מבשרי - אין לי את התשוקה וחיי האהבה עם אישתי ופה יש בעיה. 
הפחד הכי גדול שלי זה שאם אני ילך וישתף את אחד מהצדדים הפנימיים בסיפור זה יתפרש לא טוב ולא נכון ואני ישאר קירח מכל הכיוונים- אני התאהבתי בחיים שלי אבל התאהבות כזאת לא הייתה לי בחיים. אני לא יודע מה עושים.. מת לדבר איתה אבל אין לי את האומץ ..אני פשוט בבילבול רציני.. ולא יודע מה לעשות. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי