בעיות עם ילדים בזוגיות פרק ב

בנות המקסימות, אשמח לשמוע דעתכן. אני גרושה פלוס אחת ויש לי חבר מזה כשנה וחצי שהיה בהליכי גירושין מאז שהכרנו וממש אוטוטו יחתמו ב"ה ברבנות. יש לו שלושה ילדים, שניהם בגירים ומקסימים ובת בת 13. אקדים ואומר שאני מאד אוהבת את חבר שלי, הוא אדם מקסים שמתייחס אלי ואל ביתי נהדר, ויש לנו אהבה גדולה תודה לאל. אבל!!! הבת בת ה13 עושה לי צרות צרורות; היא מאד בעייתית ללא קשר אלי, חרם בבית הספר, לא לומדת, חצופה, מקללת את הוריה ללא סוף. מאז ששמעה עלי היא לא הפסיקה לקלל אותי בחומרה כולח אפיזודה אחת קיצונית ביותר בה הופעלה אלימות מילולית קשה ביותר וכמעט אלימות פיזית-אביה לא עשה דבר ונאלם דם. זה היה כמעא לפני שנה. אני שומרת על ימי הביקור שלי בימין שאינה מבקרת אצל אביה(שיש לו משמורת משותפת עם גרושתו לעתיד). לעיתים היא מפציעה בימים שאני מגיעה לבית אביה, מתעלמת ולא אומרת שלום ולא מרשה לאבא שלה להתקרב אלי וודאי שלא לישון איתי. ממש מופע אימיים! היא כותבת לי הודעות מאיימות בפלאפון שהיא תמרר את חיי, ושהיא שונאת אותי ותמיד תאמת את אביה עם המציאות שזה או היא או אני. אביה חווה כאב לב גדול כשהיא מתעצבנת וכועסת כי היא מסכנה, חסרת חברות, ובעייתית בבית הספר. ועל כן לא יכול לטפל בהתנהגות שמפעילה כלפי. הפועל היוצא הוא, שאנו נפגשים רק פעמים בשבוע כי בשאר הימים הילדה מגיעה.  לדעתי, הבעיה אינה הילדה, שכן האבא צריך לנהל אץ הענינים אחרת. זו ילדה מסכנה שמשוועת לגבולות שאף פעם לא הציבו לה. מה דעתכן יקרות שלי? זה גורם לי להרבה סבל וקושי, ולא יודעת מה לעשות על אף אהבתי הרבה לבן זוגי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר