איך להתמודד עם גבר שלא מוכן להתגרש

שלום

אני בת 34, נשואה + 3  מזה 12  שנה . לאורך שנות השניואים אני ובעלי חווינו המון משברים , והרבה פעמים רציתי לפרק את החבילה ולא עשיתי זאת, תמיד חשבתי מה יגידו? איך יגיבו ? איך הוא יתמודד? איך הילדים ירגישו ???כל המזן דאגתי לאחרים...בשנתיים האחרונות זה רק החריףף.. הזוגיות שלנו פשוט מתה. אנחנו לא מסתדרים בכלל, כל הזמן רבים, הוא כל הזמן מחפש אותי ורב איתי , חושד בי (שאין לו באמת סיבה) , לא מאמין לי ...פעם לא היינו רבים ליד הילדים אבל היום זה הפך להיות כל הזמן רבים שאי אפר להסתיר מהם. הגדול האמרה כבר כמה פעמים אבא תפסיק לצעוק על אמא, אם אתם מתגרשים אני הולכת עם אמא...כל מיני כאלה..ואז נפל לי האסימון שאני בעצם לא עושה להם טוב. כל הזמן רציית להגן עליהם , היה לי יותר חשוב שלהם יהיה טוב אבל באיזה מחיר??? אני כותבת לכם עם דמעות בעיניים כי אני מרגישה כבר חנוקה.

ביום שייש דיברתי איתות בכיתי לו ואמרתי לו שנמאס לי . לא מוכנה לחיות ככה יורת. שהוא הפך להיות בלתי נסבל. אמרתי לו שהוא אבא נפלא ובן אדם טוב..אבל אני והוא פשוט לא תסדרים. לא מצליחים לעשות טוב אחד לשני..כמה שניסינו..זה לא הולך. הוא הבטיח שישתנה ויתנהג יפה, ולא ייצעק...אבל הגעתי למצב שאי לא מאמינה לו..אמרתי לו שזה יחזיק מעמד שבוע - שבועיים...במקרה הטוב חודש - חודשיים ואז...הכל יחזור להיות אותו דבר... ואז הוא מאר לי שאני אינטרסנטית וחושבת רק על עצמי...  אז נכון..הגיע הזמן שאחשוב על עצמי ואפסיק לחשוב על כולם...נמאס לי להרגיש ככה , לבכות בגללו, לחכות שהא יילך כדי שיהיה לי שקט, לפחד מה יגיד ואיך יגיב, על מה נריב היום ???נמאס לי ...

הוא אמר לי שאם לא טוב לי שאני אלך, הוא לא מתכוון לעזוב את הבית. לא תצליחי להיתפטר ממני ולהרחיק אותי מהילדים. אמרתי לו שאין לי כוונה ואני מוכנה לחתום לו שהוא יכול לבוא כל יום מצידי לראות אותם ולהיות איתם עד שעת השינה שלהם, אבל שאני לא רוצה שהוא יהיה חלק מחיי יותר . הוא התעצבן עליי ואמר שהוא לא מתכוון ללכת וזה מה יש .

מה עושים במצב כזה? איל מתמודדים? אני במצב שגם אם הוא ישתנה (מה שאני לא מאימנה) זה לא יעזור כבר כי הוא הרס לי את הנשמה...עקר לי את הלב ואת שמחת החיים ..ולא מסוגלת להיות במחציתו, מחכה רק שייצא..שיהיה לי שקט.

השאלה שלי מה עושים במצב כזה???? האם פשוט ללכת לעו"ד ולהגיש תביעת גירושים? האם הוא יכול להתנגד לגירושים??? הוא אמר לי שהוא יעשה לי חיים קשים ואני מפחדת לעשות צעד שאחר כך אני אצטער עליו...גם הוא לא יילך וגם אמשיך לחיות איתו ... האם הוא יכול לקחת לי את  הילדים??? כי אני אמות בלעדיהם...לא מוכנה לוותר עליהם בשום פנים ואופן... האם פשוט להישאר ולהמיך לסבול????אשמח לעצה איך להתמודד עם גבר שלא מוכן להתגרש ..מה נכון לעשות ומה לא

תודה מקרב לב

את חייבת לקבל ייעוץ ממגשר בתחילה כדי לדעת יותר על זכויותייך וכדי לאזור עוז ולהתניע מהלך.

יש חוק במדינה, גבר לא יכול להחזיק אותך כמו אסירה בשבי

אני במייל peac12@walla.com להשתמע רוני

הי מוזמנת לראות את הסרטון הזה, מגשרת לגירושין 

תתגרשי ממנו. הוא נשמע חלאה. הוא בדיוק כמו אבא שלי. סבלתי ממנו הרבה ותמיד הגנתי על אמא שלי. אבל הגישה שלא לא השתנתה. אלה חלאות לא אנשים טובים בכלל. הם טובים רק לחברים שלהם. ולמשפחה שלהם הם זבל. הייתי ממליץ לך להתגרש ואם הוא מאיים עלייך את תערבי את המשפחה והמשטרה. אל תפחדי ממנו. מקווה שיהיה לך טוב. יש גן עדן ויש גיהנום. החרא הזה לא יגיע לגן עדן. אין לך מה לפחד. אם הוא מאיים אז תערבי את המשטרה. אל תשתקי ותסבלי. תחיי חיים טובים איך שאת רוצה. לא איך שאחרים רוצים. בהצלחה.

אגב הוא לא יכול לקחת לך את הילדים. הילדים בוחרים ללכת איתך וגם את אמא טובה אז הילדים בחיים לא יעזבו אותך. הם תמיד יהיו לצידך. בהצלחה.

שלום לך,

המכתב שלך הזכיר לי את עצמי.

אני פרודה כבר כמעט שנתיים והוא לא מוכן לתת גירושין.

תחזיקי מעמד. ותהיי חזקה.

אני מבינה בדיוק את המקום שלך.

אם בא לך לדבר - כתבי לי למייל hamutal_edry@walla.com

טלי יקרה

מבינה אני, שהבחירה לקום ולעזוב הכול, מתרחשת כמה וכמה פעמים בשנים האחרונות. הקמתם משפחה יפה ועדיין תחושת האי סיפוק קיימת. החלטה לעזוב היא החלטה מהותית.נראה שלבעלך זה הגיע משום מקום?! הוא בקש להשתנות,לדעתך יש לאנשים יכולת להשתנות אם הם באמת רוצים? צאי מהכעס,תראי את התמונה מבחוץ,נתקי עצמך מזכרונות מעכבים והזכרי בסיבה בה התאהבת בו.אם כל זה לא יעזור,קחי אותו לשיחה נעימה,ממש זמן רק לשניכם,ותעלי כל מה שמפריע לך,מתוך שיתוף אמיתי ובקשת עיצה שלו לתחושות הקשות שאת עוברת.. חפשי להבין אותו ובדרך זו,הוא יבין גם אותך.. מקדי מטרה ואל תלכי סחור סחור. גם את נושא הגירושים הכניסי לשיחה.. הכי חשוב,שיחה בגובה העיניים..צרו תדר של הקשבה...בסופו של דבר,שניכם רוצים לצאת מורווחים.

יום נפלא

בהצלחה

הולי הברי,
יועצת אישית, זוגית ומגשרת
נומרולוגית מוסמכת

Holihabari@012.net.il

עברנו אותו משבר במשפחה, ואבי עזב את הבית ושנתיים לא שילם כי אמא שלי פחדה לבקש ממנו שישלם מזונות.
אל תפחדי, ותלכי בבקשה ותבקשי גט. תחשבי על הילדים שלך, ושזה בשבילם, ובשביל השקט הנפשי שלך.

טלי שלום רב !

שמי מיכאל ויש לי עבורך דרך אחת שתוציא אותך ממעגל האימה. עברתי זאת עם בעלה של אחותי .. עזרתי בהכוונה וזה הצליח והיום היא נשואה בפעם השניה ומאושרת

אשמח אם אצליח להועיל במשהו גם לך אפילו במעט, אך בודאי שלא בפורום זה.

צרי קשר במייל: mica1237@walla.com

עד אז... ! תהי חזקה, תעמדי על שלך בקור רוח ( ותעני רק לעצמך ), ללא מילים מיותרות, רק להקשיב, גם אם זה קשה לך לשמוע דברים כואבים ושאת חייבת להגיב עליהם .. אל תגיבי ! :) חייכי את תעברי את זה

מ. הבית ספר של החיים  

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר