חושבת על גירושים...

הנישואים שלנו לאורך 9 השנים+2 היו עם הרבה בעיות זה היה מתחיל בזה  שהייתי נפגעת ממנו ממשהו אז הייתי כועסת וכשהוא היה בא לדבר איתי והייתי מספרת לו הוא לא היה מקשיב לי ורק תוקף אותי מה שגרם לי בפעמים הבאות כבר להשתתק ולא לדבר איתו בכלל, באיזה שהו שלב הוא גם הפסיק לפנות אליי כך שהברוגז נמשך לפעמים חודשים. כי הוא גם החליט שפעם אחת הוא ביקש ממני סליחה על משהו שהוא לא עשה לכן הוא לא מבקש יותר סליחה. לפני חודש הוא צרח עליי לפני הילדים כי אמרתי לו שהתיק שקנה לילד ענקי מאוד ומה שגרם לו להפסיק לצעוק זה שלקחתי את התיק ושמתי על הילד שיראה..סליחה כמובן שהוא לא ביקש. ומאז אנחנו לא מדברים שוב... כל פעם אני מגלה שהוא מסתיר ממני דברים לא משתף אותי ולפני מס חודשים גיליתי שהוא מאונן ונכנס לאתרי הכירויות וסטוצים מה שמאוד לא מתאים לו.הוא מחכה שאני ילך לישון כדי להיכנס לאתרים השונים ומגיע למיטה לפעמים ב4:30 דבר שגומר אותי. ליעוץ הוא לא מוכן לבוא "כי את אשמה" "את לא תשתני" לכן הלכתי לבדי ליעוץ שלאחר מס פגישות הפסקתי כי זה בעייתי שרק אחד מנסה. מה עושים? לנסות לעשות משהו או לגמור עם זה?

לצערי בעלך ממקד כל הזמן בך ואת עצמו ואת אחריותו ליים הוא לא רואה בכלל.

בזוגיות ונשואין מיד אבל תמיד יש שנים ואין רק אחד !!! אם הוא ואת גם לא תשנו את הקבלה אחד של השני ולא תלמדו ביחד איך מתנהגים ומקיימים זוגיות בונה לא תוכלו להגיע לשום מקום. אם בעלך לא מוןכן ללכת לאיש מקצוע לקבל כילים לחיים לכי את ותלמדי את תשני את את הגישה שלך לזוגיות ואז הוא יראה מה זה להיות במקום אחר להתנהג אחרת ולקבל את השני כמו שהוא ....

הוא יראה את השינוי בך ואז הוא יבין מה את דיברת איתו על טיפול זוגי.

הייתי מוכן לשוחח איתו  אם אתם מוכנים כתבו לי למייל הפרטי שלי

ghhobit@gmail.com

בהצלחה

חיים 

כל עוד תהיי הצודקת והיודעת וזו שלא טועה-הקשר הזה לא יצליח.

אם את חושבת שאת צודקת והוא צריך לבקש סליחה-וזו נקודת המוצא שלך-הקשר שלך יכשל.

את צריכה להבין שיש לך חצי מהאחריות לקשר.

לא סתם אומרים שבשביל לרקוד טנגו צריכים שניים,   האחריות על הקושי בבית היא על שניכם.  תעשי בדק בית עם עצמך לראות איפה את תורמת לקשיים?  לא לדבר רק מרחיק את הבעיה ואינו פותר אותה.   ברגע שאת תתחייבי לתהליך בעזרת היועצת תוכלי גם לרתום אותו להליך הזה.

כדי לתקן ולשפר צריך להפסיק לקלקל.   יש כל כך הרבה כלים על מנת לעזור לכם,  צרי איתי קשר בפרטי  אשמח לתת לך טיפים ולנסות לעזור לך ellagabay00@gmail.com

לדעתי אתם צריכים או לנסות לשפר את התקשורת בבית על ידי תקשורת ומגע ואהבה או ללכת ולעשות גישור גירושין.
שיהיה בהצלחה בכל מקרה.

היי ממליץ על טיפול זוגי , אצלנו זה ממש עזר והציל לנו את חיי הנישואים. לא תמיד צריך למהר כל-כך ולהתגרש...

היי, קודם כל אל תאבדו תקווה! אני ממליץ לך קודם כל ללכת למומחית הגדולה רחל גילעם היא באמת אומנית בכל הקשור למערכות יחסים וחיזוק הקשר.

זוגיות ומשפחה זה כמו עסק עם 2 שותפים, לשניכם יש את אותה אחריות על ההצלחות ועל האי הצלחות בניהול הזוגיות להגיד אני צודקת והוא לא זה בעייתי, לשניכם אותה אחריות ושניכם צריכים לשים את האגו (האויב הכי גדול להצלחה בחיים) בצד ולחשוב על טובת המשפחה.

הייתי ממליץ על עזרה מקצועית.

בהצלחה

תמיד לנסות תחילה יעוץ זוגי לפני ששורפים את הגשר. לפעמים העמדת זוג אחד בפני השלישי בעזרת תיווך יכולה לעשות נפלאות. שווה להשקיע יש ילדים בתמונה. להרוס הכי קל תנו סיכוי לייצר הידברות.

עופרה רוזנפלד - מילת

פסיכותרפיסטית(MA), מנחת הורים של אדלר, מטפלת זוגית, מטפלת רגשית ב NLP ודמיון מודרך.

מרצה מאושרת של משרד החינוך.אתר www.milat.co.il, מייל ofra@milat.co.il, נייד 054-6555841

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר