בעיה שאני רואה וחברה שלי לא רואה האם זו באמת בעיה בבקשה תעזר

אני יוצא עם מישהי כבר 7 חודשים לאחרונה יש לנו הרבה מריבות בשבוע האחרון קרו שני דברים שהיו גבולות אדומים אצלי 1- אני מדבר איתה בטלפון ופתאום חברה שלה מביאה לה נשיקה הבלגתי למרות שהחברה לסבית ואני יודע שזה יכול לגרור לעוד מקומות.. ובאמת זה גרר למחרת חברה שלי אומרת שהיא לא הצליחה להירדם בגלל שהחברה הלסבית שלה נגעה לה בחזה ובעוד מקומות איינטימים התעצבנתי והסברתי לה שזה לא מתאים אז היא התחילה לצחוק ואמרה שמבחינתה זה בסדר גמור ושאני לא מכיר את הבחורה כמה שהיא חמודה וכו׳ 2- בשבת בצהריים ירדתי אליה לבית החדר שלה היה סגור נכנסתי אני רואה אותה שוכבת במיטה במורה לא מתאימה חברה שלה(לא הלסבית) לידה ועוד בחור יושב בכורסא שצמודה למיטה לידה והם לומדים לתנ״ך.. בדיוק שהגעתי הם סיימו ללמוד והחברה שלי ליוותה אותו החוצה בזמן הזה שאלתי את חברה שלי אם הם באמת למדו אז היא אמרה לי שכל הזמן הבחור הזה לא למד כמעט אלה היה בעולם אחר.. מבחינתי זה לא היה בסדר שהבחור שהוא שכן שלה ואני יודע שהוא דלוק עליה נכנס אליה לחדר.. ועוד אחרי זה שולח לה הודעות של מה עושה מאמי איך את מרגישה נסיכה וכדומה זה שבר אותי אמרתי לה שגם זה לא מתאים והיא אמרה שהיא לא רואה בזה שום בעיה ואני סתם מתעצבן מכל דבר.. החלטתי שלא להמשיך בקשר עד שהיא תבין את הטעות כי מבחינתי דבר כזה יכול לגרור לעוד הרבה דברים לא טובים ויותר גרועים.. האם עשיתי בסדר? מה עלי לעשות כדי שהיא תבין שזה לא בסדר ממש חשוב לי לדעת תודה לכל מי שיעזור!!!!!

תמיד לדבר. לדבר לדבר ועוד פעם לדבר.

אלו דברים שלא יעברו אם לא תדברו.. לא יעבור המסר, אין אפס. 

נראה לי  שאתה חושב שאם יש לך בת זוג אז מותר לך לפקח על ההתנהגות שלה כל הזמן ולחנך אותה להתנהג בהתאם לציפיות שלך. אני חושבת שאתה טועה בכך. מה שאתה צריך להחליט הוא האם ההתנהגות של החברה שלך מתאימה לך ומקובלת עליך, ולזה הכל! את תנסה לשנות אף אחד, אלא פשוט לבחור להיות עם בת זוג שההתנהגות שלה מתאימה לעקרונות שלך ולערכים שלך, וזה בכלל לא משנה מה צודק ומה לא. 

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר