שלום לכולם, אני צריך עזרה

היי לכולם,

בבקשה תקראו את הסיפור שלי ותגידו לי מה אתם חושבים ואם יש לכם דרך לפתרון כלשהו זה יהיה מצוין

אני חיים ואני חי בנתניה עם משפחה שאני מאוד אוהב והשתחררתי לפני חצי שנה מהצבא.

איך שהתגייסתי היחסים במשפחה השתנו ועכשיו כשאני כבר משוחרר אני ממש מרגיש את זה בחריפות.

יש לי עם אחות גדולה (בארבע שנים) ואח קטן (בחמש שנים) ולפני הגיוס הייתי מאוד קרוב לשניהם.

משהתגייסתי היחסים מאוד התקררו ואני לא מבין למה, נכון אני לא נמצא כל השבוע אבל כל חמשוש אני בבית,

ושום דבר לא השתנה -  אני עדיין אני.

הם מאוד התקרבו והם עושים הכל ביחד,

עכשיו שהשתחררתי זה ממש הגיע לכדי שלא פונים אפילו לסתם שיחה רגילה, מבלים ביחד - סרטים סתם יושבים....

לא מחשיבים אותי בשום דבר שהם עושים ביחד,

עשיתי איתם כמה פעמים שיחות, שיחות כל אחד לבד וגם כששניהם ביחד אבל הם פשוט מתעלמים מזה ודוחקים את זה,

אני פשוט לא מבין מה קרה פה,

אחרי השיחות שלי אני מנסה גם להיכנס שוב ולקחת חלק, אני מזמין את עצמי לכל מיני דברים שהם עושים ובפעמים כאלה

הם לא מגעילים אליי אבל הם פשוט לא משתפים אותי,

ניסיתי גם להתרחק, אולי הם ירגישו צורך להתקרב אליי או יבינו שהם לא בסדר אבל גם זה לא עבד,

אני יודע שאחים זה לא הכל, אבל זה הרבה, ובשבילי זה הרבה מאוד אפילו ואני אוהב אותם,

כשאחותי הייתה בצבא למשל זה לא קרה איתי ועם אחי,

בבקשה תגיבו ואם יש לכם דרכים שיכולות לפתור כיתבו אותן,

תודה,

חיים

שלום,

לא יודעת אולי אני מדברת שטויות אבל תנסה ליזום פעילות אחד על אחד ולא על שניהם ביחד. 

בעיקרון יש גיל שמתרחקים בנים מבנות...ומן הסתם אולי בגלל זה אינך יכול לשמש ה"חבר" הכי טוב של אחותך( האוזן הקשבת).... ביחוד שכמו שכתבת אתה לא הרבה בבית.

לגבי אחיך הוא קטן והיא מהווה האחות הגדולה שמפנקת אותו.

עצתי להתחיל באח הקטן ,פשוט תיזום פעילות שהוא אוהב ומשותפת דווקא לבנים =( פעילות שלא תהווה איזה איום על האחות ש"אותה לא מזמינים")..למשל ספורט או פעילות שמתאימה למה שבני גילו אוהבים וכך לאט לאט תשבור את החסימה כי תתקרבו חזרה ואז אוטומטית גם האחות תרצה את הקשר...

בהצלחה

שלום רב,

קראתי ממה שכתבת שקיימת איתם שיחות, האם בשיחות אמרת להם בדיוק מה אתה מרגיש ? מה הם ענו ?

האם הטיעונים שלך נאמרו בקול רם בצורה ישירה או עקיפה ?

יש פה חלקים אפורים וקצת קשה להתייחס, איך היו היחסים לפני ? האם עשית משהו שהשאיר צלקת ופגע בהם ?

משפחה זה נכס ,שמור עליהם

אשמח לשוחח להקשיב ולנסות לסייע 

תודה ,

מיכל

גם אני הייתי רוצה לדעת מה אמרת להם בשיחות שקיימת איתם, האם שאלת באופן ישיר האם קיימת אצלם בעייה כלשהיא ביחסים איתך? האם סיפרת להם ממש איך אתה מרגיש?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר