רינה זקוקה להתיחסותך ועצתך ....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

שלום רינה, אני לא יודעת ממה להתחיל אבל זה הסיפור שלי: לפני שלוש שנים ותשעה חודשים הייתי בחופשת שיחרור ובמקרה ליד הבית הכרתי בחור שממש התאהב בי התחלנו לצאת והקשר היה מאוד חזק מההתחלה הוא היה אומר לי את תיהיה אישתי הוא ממש אהב אותי כמובן שבמהלך מערכת היחסיים היו ריבים פרדות קטנות כמו אצל כולם אני מניחה היה לו את החבר המבוגר והמנוסה יותר שהיה מגשר בינינו עם צריך. הוא עכשיו בן 30 ואי 24 הנני עובדת וסטודנטית והוא נהג מונית שאת הדחיפה לזה הוא קיבל ממני קניתי לו את המונית ושילמתי על הלימודים מאחר ואין לו לא מקצוע ולא בגרות והוא ממש אוהב לנהוג אז הגענו למסקנה משותפת שזאת פרנסה טובה בשבילו. מתחילת הקשר אימא שלי התנגדה לקשר בגלל שהוא לא משכיל ובגלל העדה הוא גרוזיני היא התנהגה אליו לא יפה תמיד ומאוד מעליו וההורים שלו לעומת זאת קיבלו אותי ממש טוב והייתי כמו בת בשבילם. במאי שנה שעברה ביום הולדת שלי הוא הציעה לי נישואים ההצעה הייתה באשקלון והוא עשה ממש הפקה יקרה נוראה התרגשתי והסכמתי כל החיים שלי סבבו סביבו ורציתי להתחתן עד השיחה הנוראית באוגוסט 2011.חזרתי מהעבודה ואימא שלי מצוברחת אומרת לי שהיא רוצה לדבר איתי התישבתי זה היה בשבת בלילה והיא אומרת לי שאימא שלו התקשה להגיד מזל טוב על זה שסגרנו אולם השיחה התחילה יפה אבל ככה אימא שלי טוענת שאימא שלו אמרה שאני צריכה להחליט אם אני רוצה ללמוד או משפחה בגלל שהוא גבר גרוזיני ואחרי שהוא בא מהעבודה הכל צריך להיות מתוקתק הבית בישולים כביסות ילדם וכו' גם אצלו בבית הוא לא יודע מה זה לנקות בחדר שלו או להרים צלחת כי אימא שלו עושה בשבילו הכל, אימא שלי התחילה לדבר בטונים גבוהים ולגיד לה שבביצת צריך להיות שויון ושהוא צריך לעזור לי וגם אני לו ושאהיא לא מוכנה שאני אפסיק ללמוד וגם אני תמיד אמרתי שאני לא אפסיק את הלימודים בגלל שאני באה ממשפחה פשוטה ואין מי שיתמוך בי כלכלית לכן א ני צריכה מקצוע השיחה שלהן כבר הגיעה לצעקות אימא שלו צעקה שהם כבר לא צעירים ושהם רוצים מיד נכדים ואימא שלי אמרה שזה מוקדם לי ואני לא יעמוד בעומס של לימודים משפחה פר"ח שאני עושה ואז היא אמרה את גם לא עושה כלום בשביל להעמיד את החתונה אז את תבואי לחתונה הגרוזינית שלנו ותראי מה זה חתונה אימא שלי ממש התרגזה והשיחה נגמרה בריב רציני!!!!! אחרי ששמעתי את כל זה ודמעות זלגו לי מהעיניים אימא שלי אומרת לי גידלתי אותך לבד ללא עזרה כדי שתיהיה בחורה טובה את יודעת שאני לא רוצה שתתחתנו ועכשיו אין לך אפשרות בחירה היא פשוט אסרה עליי להתחתן איתו זה היה או היא או הוא(לי ולו תמיד היו ריבים על זה שאני ילדה של אימא ולא בגלל שאני בת זקונים הוא רצה שנגור ביחד תמיד אבל סירבתי כי לא הייתה מסוגלת לעזוב את הבית ואת אימא) אחרי השיחה נדלקו לי נורות אדומות והחלטתי לפני הכל לדבר איתו ואז אנחנו התלנו לריב הוא אמר לי שאני כבר ילדה גדולה בקיצור הוא אמר לי שהוא לא מאמין שזה קורה בגלל אימא שלי אבל בסופו של דבר נפרדנו וביטלנו את החתונה באוקטובר שעד אוקטובר ניסינו לחזור ורציתי שניהיה ביחד אבל אמרתי לו שכמה שאנחנו אוהבים וכולם יודעים את זה וכל מי שהכיר אותו אפילו הבעלים של המכולת השכונתית לא האמינו שנפרדנו ואמרתי לו שאי אפשר להיות ביחד בגלל אימא שלי.בהתחלה אימא הייתה אומרת שהיא יודעת יותר טוב ואימא יכולה לדעת מי טוב בשביל הבת שלה אבל לפני כמה ימים חזרתי הביתה וראיתי שהיא בוכה היא אמרה לי שיש לה יסוריי מצפון בגלל שהיא הפרידה ביני לבינו אני שתקתי והמשכתי כאילו לא נאמר דבר. במהלך התקופה הזאת כמה שהיה קשה וכמה שבכיתי שידרתי שהכל רגיל ובסדר חברות בעבודה ששמעו על זה לא האמינו כי אני מחייכת ולא רואים עליי שקרה לי מה שקרה בימים האחרונים ובשבועות שזה היה ביום הולדת שלי אני מרגישה מועקה נוראית כל הזמן בוכה נורה קשה לי להתרכז בעבודה בלימודים אני מסתגרת עם עצמי לא רוצה לדבר עם אף אחד ועוד יותר קשה לי כי אני חולמת עליו הרבה לאחרונה וביום חמישי 7.6 זה התאריך שהיינו צריכים להתחתן רינה כל כך רע לי שאני לא יודעת מה לעשות הכובד הזה שיש לי בלב אין לי עם מי לחלוק ואף אחד לא מבין אין לי עם מי לדבר ומי לשתף כל כך קשה לי !!!!!!!!! רינה תתני לי עצה בבקשה!!!!!!!!!!! תודה מראש

גרוזיני או לא גרוזיני את בחורה ובת אדם לא שיפחה של אף אחת 

את גם תילמדי ותהני מהחיים שלך ואם הגרוזיני לא יודע מה הוא רוצה בחיים שישאר אצל אימא שלו

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר