למצוא כוחות

היי אני נשואה 5 שנים לגבר שאלו נישואיו השניים- אין לי שום בעיה עם ילדיו (הגרושה היא הבעיה ) אני תמיד בתפקיד המנחמת,האוהבת,המפנקת... יש לציין שבעלי עבר חיים קשים מאוד!!!!!!! ועוד אחרי גירושים אני לא רוצה להכביד עליו...אז אני תמיד עומדת לצידו אפילו שזה לא מצדיק. הבעיה היא "טעינת הכוחות שלי" כי כנראה זה לא מובן לו שגם אני צריכה עידוד,ותמיכה,יש לציין שבעלי הוא אבא נהדר, הוא עושה המון בבית מבחינת נקיונות הוא"עוזר" לי המון.אבל לפעמים אני מרגישה שהרצונות שלי נוטים להעלם. אף פעם הוא גם לא ישאל אותי והתעניין ... זה הכל הבעיות שלו,הילדים שלו, הגרושה שלו, התחביבים שלו..... יש לנו מערכת יחסים נהדרת,ובאמת שאני מאחלת אותה לכל אחד, אבל מה עושים עם הבעיה שאני קצת "שקופה".

קרונה

אם מערכת היחסים באמת כל כך טובה ויש המון רצון טוב מצד בעלך, אז מה הבעייה לומר לו את כל זה ולראות מה קורה?

וחוץ מזה- החיים לא מושלמים חביבתי, אולי תהיי מאושרת עם היחסים הטובים האלה כפי שהם?

האם יש עוד מקומות שאת "שקופה" בהם? או שזה משהו שנולד במערכת יחסים הזאת? בדרך כלל החיים מובילים אותנו להתמודד עם דפוסים שבאנו לעבוד אליהם בעולם הזה. ואז מפגישים אותנו עם הורים כאלה שגורמים לנו להיות שקופים,בן זוג ועוד.. עד שלא נתעורר ונתחיל לעבוד על זה

אוולין -יועצת ביוגרפית

לכל דבר יש סיבה ולכל בעיה פתרון

אולי את פשוט צריכה להראות יותר דומיננטיות וקצת יותר רגשנות, תגרמי לו לרצות לשאול אותך מה שלומך ואיך עבר עלייך היום, תדאגי שהוא ישמע אותך מדברת בטלפון עם חברה ומתלוננת על המצב רוח שלך וכו'...

טיפול זוגי - מכון איזונים

דיור מוגן - בית גיל הזהב לגיל השלישי

היי, אשמח לעזור לך

שינוי , סיוע והכוונה דרך קלפים טיפוליים

כנסי לאתר שלי www.netanetiot.com

נטע

היי שמי יהודית בלנש שמר מגשרת ומטפלת זוגית ויחסי אישות, כל הכבוד לך שאת יד ימינו של בעלך , הוא לא ,

לזה הוא התרגל ,הכל הרגל ,יש דברים שצריך וחייבים לשנות דברי איתי www.y-bs.co.il

היי שמי יהודית בלנש שמר מגשרת ומטפלת זוגית ויחסי אישות, כל הכבוד לך שאת יד ימינו של בעלך , הוא לא ,

לזה הוא התרגל ,הכל הרגל ,יש דברים שצריך וחייבים לשנות דברי איתי www.y-bs.co.il

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר