רינה זקוקה לעזרתך ועצתך!!!!

שלום רינה, לפני מספר חודשים נפרדתי מבן זוגי יותר נכון מארוסי הקשר היה כבר ממש מסובך בקיצור ביטלנו את החתונה, ואין לנו קשר אחד עם השני בכלל, למרות שהנייד לו רשום עליי ויוצא שאני משלמת לו את חשבון הנייד והוא הכריז שהוא לא מוכן ללכת לחברה ביחד איתי על מנת לעשות העברת בעלות זאת אחת הבעיות שלי כרגע! השבוע ביום חמישי התקשר אלי בחור שאימא שלי הכירה דרך העבודה שלה דיברנו והרגשתי שהייתי כימיה הוא יותרנגדול ממני בשבע שנים אני בת 24. אחרי השיחה חשבתי שהוא לא יתקשר אבל הוא כן התקשר בדיחות ממש כיף לדבר הן זורמות הבעיה היא שהוא יודע איך אני נראת כי אימא שלי הביאה לו תמונות ובגלל זה הוא הסכים לקחת את הנייד שלי כי הוא לא היה מוכן בלי תמונה , הפרדוקס הוא שאני לא יודעת איך הוא נראה חוץ מזה שהוא גבוה וחטוב כי הוא מתאמן בחדר כושר ומתעסק בקראטה . אתמול (יום שישי) דיברנו בצהריים ואז אמרתי שאני אדבר איתו בערב ושניהיה בקשר התקשרתינבתשע חיכתי הרבה זמן על הקו ואז השיחה הועברה לתאההקולי והוא לא חזר אליי , אני מאוד רוצה להיפגש אבל לא יציע את זן ראשונה אני מרגישה שיש ביננו כימיה הוא בחור מסודר עם דירה משחו רק החיסרון הוא שהוא גרוש עם ילד ולפי מה שאימא שלי מספרת אישתו בגדה בו והוא תפס אותה לכן הבית נשאר אצלו , אני לומדת ועובדת טענה פר״ח על מנת לקבל מילגה בזמני הפנוי אני רוקדת, מכינה עבודות יצירה קוראת ספרים חברות עוזרת לאחותי עם הילדים אבל מרגישה בודדה אני רוצה גבר שיתמוך בי שיהיה יותר מבוגר שלא ימהר להתחתן ואני כן חושבת שיכול להיות ביננו משהו טוב אפילו במזלות אנחנו מתאימים הוא אריה ואני תאומים , אבל היה לי רק קשר עם גבר אחד בחיים שלי והוא היה גם בראשון שלי וגם זה לא הצליח הקשר לא היה טוב והייתה אלימות מילולית ופיזית כלפיי למרות שאני תמכתי בו כלכלית ובעוד הרבה דברים ומצד אחד טוב שלא התחתנו. עכשיו יש לי תחושה שאולי אני סתם חייה באשליות אולי הוא רק רוצה שנשכב או מחפש מישהי שתטפל לו בעיניי הבית אני ממש מבולבלת חסרת ניסיון ולא יודעת כיצד לנהוג במצב הזה אני גם לא רוצה להיראות נואשת בכל זאת אני רק בת 24 והכל לפני ואני גם לא אוהבת ללחוץ ולהצעיר על אנשים!!! רינה מה עליי לעשות?!! תודה מראש, א.

אני לא ממש מבינה מה את שואלת.

הרי את עדין לא מכירה את הגבר החדש הזה שאת מדברת עליו , אז על מה את צריכה להחליט? תצאי איתו, תראי לאן יתפתחו היחסים ביניכם ואז תראי, לא?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר