קרע בזוגיות

אנחנו נשואים יותר מ-4 עשורים, ילדים נשואים ומצב כלכלי טוב. מזה כשנה כמעט ולא מקיימים יחסים בגלל בעיה אצלי.משתדלים לענג בדרכים אחרות. לפני מספר ימים, בעקבות כתבה שקראתי וביקשתי גם מבעלי לקרוא שאלתי אותו: אם יזדמן לולשכב עם משהי האם יעשה זאת.כיון שהבן אדם ישר בצורה קצונית, אפילו לא שיקר ואמר שכן.מזה 3 לילות אני לא ישנה, חיה על רסקיו ופשוט יוצאת מדעתי. ספרתי לו על מה שאני מרגישה. אני עובדת עיצות, לא יודעת מה לעשות עם עצמי. אני מכניסה את עצמי ללופ. ע ז ר ה!

הרגעי.והרי לא היה.[והשלימי עם האפשרות התיאורטית שממילא לא תהיה]

לך

את הרי נפלת לבור שחפרת לעצמך...אם לא היית מסוגלת לקבל את התשובה הגרועה ביותר מבחינתך אז למה שאלת אותו בכלל.... אז זהו מה שהזמנת קיבלת.... אולי תלמדי מזה משהו ...

ציניות

האמת שקוויתי לקבל קצת יותר הבנה לתסכול שלי, (כמו שעשה רענן).תשובה מהסוג שלך היא נכונה,אבל קשה.גם ככה אני במצוקה נפשית, וכנראה ממש ללא סיבה.סיפרתי לבעלי על התחושות שלי.לא ברור לי למה הכנסתי את עצמי לזה. אני מקווה שיעבור לשנינו.

קרע בזוגיות

אנחנו נשואים יותר מ-4 עשורים, ילדים נשואים ומצב כלכלי טוב. מזה כשנה כמעט ולא מקיימים יחסים בגלל בעיה אצלי.משתדלים לענג בדרכים אחרות. לפני מספר ימים, בעקבות כתבה שקראתי וביקשתי גם מבעלי לקרוא שאלתי אותו: אם יזדמן לולשכב עם משהי האם יעשה זאת.כיון שהבן אדם ישר בצורה קצונית, אפילו לא שיקר ואמר שכן.מזה 3 לילות אני לא ישנה, חיה על רסקיו ופשוט יוצאת מדעתי. ספרתי לו על מה שאני מרגישה. אני עובדת עיצות, לא יודעת מה לעשות עם עצמי. אני מכניסה את עצמי ללופ. ע ז ר ה!

קרע בזוגיות- תשובה

קודם כל נראה לי שבאמת חבל להתעסק עם דברים "רק בתאוריה". ברור שלא קל לגבר וגם לא לאישה לא לקיים יחסים מיניים במשך שנה, ובאמת על הרקע הזה אפשר להבין את תשובתו של בעלך למרות שהתגובה שלך נורמאלית לגמרי. לא פרטת מאיזו בעייה את סובלת. האם באמת בדקת את המצב היטב ואינך מסוגלת לקיים יחסי מין מלאים? והאם אתם באמת ממצים את הדרכים האחרות לענג אחד את השני? אשמח אם תפרטי, וגם תכתבי קצת על הקשר ביניכם חוץ מהנושא הזה.כתבת רק על מצבכם הכלכלי אבל לא על טיב הקשר הזוגי ביניכם, שגם הוא חשוב כאן.. רינה בלום

היחסים בינינו

שלום רינה, היחסים בינינו ממש טובים. אנחנו קרובים אחד לשני,ישרים ובכל נושא מטריד תמיד פותחים אותו לבירור. בגלל מחסור באסטרוגן- שמטופל כרגע ובעיה של דליפת שתן שגם מטופלת, אני סובלת מכאבים חזקים בשעה של קיום יחסים, אעפ"כ אני לא מוותרת ומנסה ואם לא הולך מנסים אחרת.שתפתי את בעלי במה שעובר עלי. האמת שהוא הצליח להרגיע אותי מאד. כנראה שחפשתי לי דרך מטופשת לקבל הצהרה של נאמנות, בגלל שאני במצוקה עם עצמי נכנסתי לבור שכרעתי לעצמי. אני מקווה שבעזרתו אני אחזור לעצמי. תודה!

אני שמחה שכך מצב היחסים שלכם

הרגעי.והרי לא היה.[והשלימי עם האפשרות התיאורטית שממילא לא תהיה]

גם אצלינו כבר 4 עשורים פלוס, ולי כבר

בכלל אין חשק אולי פעם ב-6 שבועות מוכנה לעשות טובה. זה מתמשך וזה כבר לא נעים. האם אפשר בלי זה?

קרע בזוגיות

תמיכה נפשית

ממליץ לחיזוק מערכת יחסים שבורה עזרה בשיחות ע"י רופא עם רקע פסכיאטרי והואומופת שגם רוקח ומתאים תרופה טבעית לכל אחד מבני הזוג

אני ממליץ על שגית שלו מטפלת זוגית שטיפלנו אצלה והיא פשוט מדהימה באבחנות שלה

אני ממליץ על שגית שלו מטפלת זוגית שטיפלנו אצלה והיא פשוט מדהימה באבחנות שלה במפגש השני היא ידעה לנתח את המצב בנינו ועם הכונה שלה הצלחנו להתגבר על הבעיות פשוט אין מילים על המטפלת זוגית הזאת
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר