המלצה למטפל בדיכאון

אני בת 30, בחורה מוצלחת לפי כל ההגדרות המילוניות, אבל כבר קרוב לשנה נדמה לי שפיתחתי דיכאון שלא עובר - יש לי הפרעות שינה, חוסר תיאבון ובעיקר רצון להפסיק לחיות. אני מרגישה נטולת שליטה לחלוטין ומרגישה שגוף זר השתלט עליי ועל הרגשות שלי. אני עושה הכל על מנת להסתיר את מצבי אבל מתחיל להיות לי קשה מאוד להמשיך כך. מעולם לא הייתי בטיפול ואשמח לקבל המלצות למטפלים באזור תל-אביב רמת גן. תודה רבה!

המלצה

ד"ר אילן רבינוביץ,פסיכיאטר מספר 1 בארץ חפשי בגוגל,הוא יושב במגדל "אביב" בר"ג

תודה אבל

עדיף להתחיל בפסיכולוג לפני הפסיכיאטר או שזה לא משנה? בקיצור המילה פסיכיאטר מאוד מלחיצה...

תכתבי לי למייל האישי או תתקשרי לפרטים הרשומים למטה ואעזור לך

רינה בלום 052-4491234 narrativi@gmail.com

איילה

קראי דבריי עד הסוף בבקשה המילה פסיכיאטר אינה צריכה להלחיץ כלל וכלל,ובדיוק כפי שיש רופא למחלות הגוף,ובטח עם שפעת,את רצה לרופא,כך רופא פסיכיאטר,מטפל בבעיות הנפש והגוף כאחד,וזו בדיוק הבעייה שלך פסיכולוג= תורת הנפש במקרה שלך,מדובר כבר בפגיעה משמעותית באיכות חייך והמצב שאת מתארת,מצביע על צורך בתהליך טיפולי במתן תרופות הכל עניין של איזון כימי במוח,זה כל הסיפור,ואת זה פותרים רק ע"י כדורים. החשש שלי מתיאורך את מצבך,הוא חלילה מצב שעלול להוביל להתקף פסיכוטי כך זה מתחיל,ואת אפילו לא תרגישי בכך,עד למצב של התפרצות לכן עדיף להקדים תרופה למכה,וזה בתרתי-משמע אני מבטיחה לך שלא תצטערי אם תגיעי אליו את יכולה לשמוע אותו,כל יום רביעי משעה 22:00 בגלי צה"ל תוכלי להתרשם ולהחליט (נדמה לי שישנן תוכניות מוקלטות באינטרנט - התוכנית נקראת "שעת נפש")

המלצה למטפל בדיכאון

אני בת 30, בחורה מוצלחת לפי כל ההגדרות המילוניות, אבל כבר קרוב לשנה נדמה לי שפיתחתי דיכאון שלא עובר - יש לי הפרעות שינה, חוסר תיאבון ובעיקר רצון להפסיק לחיות. אני מרגישה נטולת שליטה לחלוטין ומרגישה שגוף זר השתלט עליי ועל הרגשות שלי. אני עושה הכל על מנת להסתיר את מצבי אבל מתחיל להיות לי קשה מאוד להמשיך כך. מעולם לא הייתי בטיפול ואשמח לקבל המלצות למטפלים באזור תל-אביב רמת גן. תודה רבה!

המלצה על פסיכולוגית

היי, אני ממש ממליצה לך על הפסיכולוגית נורית בן ארצי, היא מטפלת בקליניקה המהממת של מרכז ד"ר טל ברמת אביב, היא מאוד מקצועית עם הרבה ניסיון וגם ממש חמודה ונעימה תרגישי טוב!

הי, אני הלכתי בכיוון אחר לגמרי מאשר בד"כ

מצ"ב קישור למישהו שעזר לי מאוד http://www.philosophia.org.il/

ללא ספק ייעוץ זוגי

התשובה בשבילך היא לפנות לשירות של ייעוץ זוגי מקצועי שיוכל לעזור לכם ביחד.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר