אני אפס 6/9

אני יודע שזה לא נהוג לכתוב פה בלוג או משהו בסגנון אבל לצערי הנני יודע היכן כותבים. הסיבה שהחלטתי היא פשוט כי אני לא יכול יותר יש יותר מדי דברים שאני שומר בבטן ואולי זה מה שיעזור לי(לא מאמין).כמו שרשמתי בכותרת אני פשוט אפס מאופס שחבל שנולדתי בכלל ואם הייתה באה אליי פייה ושואלת אותי מה המשאלה שאני מעוניין להגשים הייתי אומר לה לא להוולד בכלל. כל מה מה שאני עושה בחיי לא מצליח ואף פעם לא הצליח ובנוסף לזה אני בודד בחיי למרות שאני נשוי ואב ל3 קטנים.מה שהכי מצחיק בסיפור חיי הוא שהוריי אפילו לא תיכננו אותי אלא פשוט הייתי פנצר(דבר שנודע לי לא מזמן וגם זה כבדרך אגב).טוב חייב לסיים כי אישתי הגיעה הביתה ולא מעוניין שתראה

ירון

אני חושב שאתה מעט ממעיט בערך העצמי שלך....מהנקודה בה אתה נמצא היום אתה צריך לחשוב איך אתה מטפס ממנה למעלה, בלי לעשות חשבונות על העבר שלך...כי ממילא אותו לא תוכל לשנות, חשוב לעצמך לאן אתה רוצה להגיע...ותתחיל לכוון את חייך לשם.איני יודע מהיכן אתה בארץ אבל אני מוכן גם לשוחח איתך בטלפון...לשם כך אתה צריך לכתוב לי למייל הפרטי שלי. יש לי מה להציע לך.... חיים

לירון

אתה לא מצליח - כי אתה מחליט כך אתה לא שווה - כי אתה מחליט כך אתה לבד - כי אתה מחליט כך בקיצור - הכל בידיים שלך. במקום לרחם על עצמך קום ותעשה משהו עם עצמך. אפילו את הפנייה שלך אתה מפסיק באמצע כי אשתך נכנסת הביתה. מה יש לך להסתיר ממנה? אם אתה מסתיר ממנה את זה, מה עוד אתה מסתיר ממנה?

עם גישה כזאת לא תגיע רחוק - אתה מאמין בכשלונות שלך

תתחיל להאמין בעצמך בן אדם - חיים פעם אחת - אני שונא אנשים שמזלזלים בחיים תגיד תודה שנולדת ותפיק מהחיים את המקסימום אני יורד עליך שאתה באמת אפס לא ממקום לפגוע - אלה ממקום לפתוח לך את העיניים ילדים ואשה זה שמחה = תהנה מהם יש עוד הרבה דברים שעושים טוב בחיים תלוי מאיזה נקודת מבט אתה מסתכל קיצור תתחיל לחיות את החיים בכיף כמו מלך אחרת תגמור כמו אדם עלוב (כמוך עכשיו שכותב פוסט שהוא אפס)

ירון

אני חושב שאתה מעט ממעיט בערך העצמי שלך....מהנקודה בה אתה נמצא היום אתה צריך לחשוב איך אתה מטפס ממנה למעלה, בלי לעשות חשבונות על העבר שלך...כי ממילא אותו לא תוכל לשנות, חשוב לעצמך לאן אתה רוצה להגיע...ותתחיל לכוון את חייך לשם.איני יודע מהיכן אתה בארץ אבל אני מוכן גם לשוחח איתך בטלפון...לשם כך אתה צריך לכתוב לי למייל הפרטי שלי. יש לי מה להציע לך.... חיים

בחור מסכן

תנסה לעשות סקס אולי זה יעזור לך :D
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר