רינה שלום אני במצוקה גדולה חייבת את עזרתך מהר

התחתנתי לפני שבועיים..אחרי שבוע המצב נהייה גרוע ויכוחים.ורוב הויכוחים הגדול בגלל חמתי היא ממלא לבעלי את הראש נגדי..והוא בא וצועק ורב איתי.מה שקרה שעכשיו חזרתי להורים שלי.אני כבר יומיים אצל ההורים שלי הוא רוצה להתגרש בגלל שאני לא מכבדת את אמא שלו.קשה לי לכבד אותה כי היא עושה לי רע.היא מחבלת בקשר שלי עם בעלי.מה עליי לעשות?הוא לא יצר איתי קשר מאז.אמר להורים שלי אני מתגרש מהילדה שלכם ויצא מהבית.אבא שלי התקשר לאמא שלו .והיא צעקה על אבא שלי גם היא אישה בלי כבוד.היא אוהבת להרוס זוגיות.היא כבר גרמה לבן שלה להיתגרש מאישתו לפני4שנים.עכשיו היא מצאה כלה חדשה לדרוך עליה.ואני לא נותנת לה את התענוג הזה.היא אמרה לו שיתגרש ממני.והוא מקשיב לה לכול מה שהיא אומרת זה קדוש.לא מבין שהוא נשוי.חושב שאני חברה שלו שיכול להיפרד מתי שהוא מתעצבן.איך לעזור לו בזה?אני אובדת עיצות.אני סהכ כלה טריה.לפני שבועיים התחתנתי..חזרתי לבית הוריי..אמא שלו הגורם העיקרי לבעיות שלנו..

תתגרשי הכי טוב עיזבי אותך לא נפרד מהסינר של

אמא שלו הייתי בסיפור הזה הכי טוב עכשיו שאין ילדים ואין כלום למה את זקוקה לו ? עשי לעצמך את הטובה של החיים שלך מצאי לך גבר שיידע להעריך אותך ואם לא תמיד יש הפריה חוץ גופית ופתרון של אמהות חדהוריות בשביל כוס חלב לא צריך פר שלם זו דעתי בלבד

לא נעים לי לומר לך אבל היבעתי את דעתי על הקשר הזוגי שלך

עוד לפני שהתחתנת. אני לא רואה עתיד טוב לנישואים האלה. מצטערת..
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
ייעוץ אישי, זוגי ומשפחתי
בחר
בחר