04.08.12 | 11:35
אלמנה צעירה

לפני כחודש וחצי איבדתי את בעלי בהפתעה, הוא עוד לא היה בן 42, הלך לישון בלי הכרה ופשוט למרות ניסיונות החייאה מצידי  מד"א שהגיעו לא יכלו לעשות שום דבר ונקבע מותו........ אז כיום אני אלמנה צעירה ןכן יש שני ילדים יתומים מאב מכל האובדן הזה, בני נוער שזה התמודדות בפני עצמה, לצערי הרב גם אני מצטרפת לקבוצה של אלמנים ואלמנות, מקום שלא חשבתי שאצטרף אליו לפחות עוד 40 שנה אבל עכשיו זה הלם, שוק, כאב נוראי, בדידות נוראית למרות שאנני בעצם לבד אז שבת שלום חברים!

04.08.12 | 11:54

אני חייב לפתוח לך את העינים ולהסביר לך שאת לא לבד בעולם הזה...יש לך את הילדים שלך...יש לך מן הסתם הורים שלך או של בן זוגך...ויש לך בטח חברים.

אינך אשמה בכך שבעלך נפטר, ובטח שלא בחרת זאת. עכשיו יש לך שתי ברירות או לחיות או לדעוך....אני מציע לך להרים את הראש ולבחור בחיים!!! את האבדן לא תשיבי אבל את החיים תוכלי לשקם!!!

אני מבין את הכאב את הריקנות ואת הקשיים, זה בסדר ונורמלי לחלוטין, מכאן תתחילי למצוא לך פתרונות איך את ממשיכה את החיים שלך ומעצימה אותם...איך את מתחזקת ועושה הכל כדי לשוב לשיגרה...מה את עושה כדי לשקם את עצמך ואת הילדים שלך.

את הזכרונות של בעלך האהוב תשאי איתך כל חייך וזה לא יפריע לך למצוא אהבה חדשה ביום המתאים. כי אז את תהי מאושרת ומן הסתם כך רוצים לראות אותך ילדיך. ד"א שום אהבה חדשה את בן זוג חדש לא יהווה אבא לילדיך להם היה ויש אבא אחד בלבד. 

04.08.12 | 16:22

תודה רבה חיים על המילים והדברים שכתבת, מחמם את הלב

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלמנים ואלמנות
בחר
בחר