מציאת בן זוג

אצל אלמן/אלמנה נפסקה זוגיות שלא מתוך בחירה וטעם הזוגיות שהייתה נשאר ומשפיע על ההחלטה להמשך: האם יבחרו ביצירת זוגיות בהמשך או יימנעו מ קשר זוגיארוך טווח. דבר אינו ברור - לא בהכרח מי שהייתה לו זוגיות טובה יבחר בפרק ב', לעיתים מתוך אמונה שטוב כמו שהיה לא יכול לחזור. אלמנים/אלמנות חברי הפורום - מה דעתכם? איך אתם מרגישים מול יצירת זוגיות חדשה? ומה לדעתכם השפעת הזוגיות שהייתה לכם על כוונותיכם העתידיות בנושא?

מאמנת אישית וקבוצתית. עבודה עם אנשים לאחר אובדן אדם קרוב, בתהליך החזרה לחיים טובים

מנהל הפורום
20+

אלמנות

שלום, אני התאלמנתי לפני חדשיים וחצי,הכאב האדיר שאני חשה אי אפשר לתאר אותו ואני שואלת את עצמי אם זה יעבור באיזה שהו שלב, כי ככה החיים בלעדיו לא חיים. אשמח אם תוכלו לעזור לי amapola

סדנה אלמנים אלמנות - בקורת גג - המרכז לאדריכלות החיים http://www.koratgag.net

אלמנים אלמנות - סדנאות קורת גג - המרכז לאדריכלות החיים אימון אישי, סדנאות למרות האובדן ואף על פי כן אנחנו האדריכלים והקבלנים של חיינו! בהנחיית פנינה ולטר- מנחה ומאמנת אישית מטרות: התמודדות עם המצב החדש,ללמוד לחיות לצד האובדן,הקניית כלים לביטחון עצמי ומודעות עצמית לאחר "רעידת האדמה" שפקדה את המשפחה, הקמת קבוצה תומכת. תכנים: תהליך האבל,התמודדות עם המציאות הבלתי רצויה,גילוי משמעות חדשה לחיים, יציאה ממעגל הדאגה למעגל ההשפעה על ידי העלאת המודעות העצמית והביטחון העצמי,גילוי עצמי,חופש הבחירה,זיהוי וגילוי נקודות חוזק,מחשבות- מחשבה יוצרת מציאות, צמיחה מתוך אובדן, כל צורך ונושא שיעלה מהקבוצה יתקבל באהבה. הכלים: עבודה בקבוצות, דמיון מודרך, מוזיקה, תנועה, ציור ועוד.. מבנה הסדנא: 12 מפגשים שבועיים. קצת על עצמי:בת 48, אלמנה 9 שנים, אמא לשלוש נסיכות. מעידה על עצמי שלמרות כל מה שעברתי אני מאושרת, הסרתי את דגל האלמנות.הגעתי לאימון בכדי לעזור לאחרים לפרוץ דרכים ולהגשים חלומות, לחיות לצד האובדן ולא בתוך האובדן. כמה מילים שנאמרו ע"י משתתפים בסדנאות: "השתנו דברים ומחשבות בחיי יום יום, היום אני יודעת שאני חזקה ושאפשר אחרת" שושנה ק. כפר סבא "הסדנא הייתה חשובה מאוד עבורי כי למדתי דרכה דברים רבים על עצמי, תוך כדי האזנה לאחרים...טוב לדעת שאתה לא לבד" טלי ע. הוד השרון "קיבלתי יחס מקצועי, הסדנא תרמה לי המון ושינתה את האופן בו אני מסתכל על חיי, ועל זה אני מודה לכם" חיים ד. פתח תקווה "עם תשומת לב ענקית כלפי וכלפי כל המשתתפים בעזרת משימות, דיונים, שיחות ותרגילים היא הביאה אותנו למקום אליו לא ידענו שאפשר להגיע...תודה" ורדה כ. כפר סבא "לפנינה היקרה !אין כמוך ! תודה על הכול ..שמחה שאת נמצאת איתי לאורך כל הדרך ומאירה את דרכי .כמובן שאכין שעורי בית ..אין לי ברירה..ושוב המון תודה " ז. פתח תקווה פרטים נוספים והרשמה: קורת גג - המרכז לאדריכלות החיים http://www.koratgag.net korat.gag@hotmail.co.il טל: 050-2000-121

ערב העצמה לאלמנים ואלמנות

8/7/2012 בשעה 19:00-22:00, ערב העצמה לאלמנים ואלמנות בגבעתיים.

העצמת אלמנים ואלמנות  דרך הכלים שפיתחנו בכדי לחיות לצד האובדן ולא בתוכו.

בערב ניתן לכם כלים להעריך מחדש את החיים ואת עצמכם ולצאת מהאבל.

מחיר לערב העצמה: 70 ש"ח כולל כיבוד קל ומתנהחוברת הדרכה שתיקח אתכם צעד צעד לעבור את תהליך האבל ו " לצמוח מתוך האובדן " (שווי המתנה 40 ש"ח ).

יש להירשם מראש בט"ל: 050-2000-121 או במייל:  korat.gag@hotmail.co.il

קורת גג - המרכז לאדריכלות החיים

www.koratgag.net

מנחת הערב: פנינה ולטר

שלום

התאלמנתי לצערי לפני קרוב לשנתיים. חיינו יחד 40 שנה ,אהבנו מאד מאד . היינו קשורים מאד בסימביוזה.

ומיד כשזה קרה הרגשתי חזק מאד את החוסר בזוגיות ,את הרצון להיות נאהבת ,מחובקת וכו'.

אמנם יש משפחה,חברות, ברוך השם.

בהתחלה הרצון לזוגיות היה בנשמתי, לאחר זמן מסוים נרגעתי.

כיום אני חושבת שבכל זאת עדיפים השנים על האחד. אבל כמו בכל דבר צריך מזל.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלמנים ואלמנות
בחר
בחר