בקשת עזרה למשפחה

שמי ליבי ואני מתגוררת בצפון בסמוך אלינו מתגוררת משפחה של אמא ו 4 ילדים והאמא אשה חולנית מאוד.מצבם הכלכלי קשה מאוד הם מנותקים מהגז ומהמים. אין מיטות בבית והארונות שבורים והמקרר ריק.אולי יהיו אנשים טובים באמצע הדרך שיסכימו לסייע להם.הם מאוד מאוד מתביישים במצבם והרשויות מודעות למצב אך אין תקציבים לעזור.אנא מכם אנשים יקרים פיתחו את ליבכם ועזרו לנו לנסות לעזור להם ולהרים אותם על הרגליים,נשמח לכל עזרה תודה מקרב לב

אשמח לתרום להם בגדים וצעצועים.

אשמח לתרום

ליבי מה השתנה בחיי המשפחה האם קיבלו עזרה?

א. אם את כבר מוכנה לעשות למען המשפחה דבר מה תתחילי בכך שתעלי פה על הגוגל את הקרן לידידות הפני אליהם פניה בשמך ותני פרטי המשפחה שיוכלו לסייע להם. 2. שבי כיתבי מכתב לראש הממשלה ותשאלי איך משפחה משאירים ללא מים כשראש העיר מקבל רכב חדישתקציב ממשרד הרווחה. ובונה בטח איצטדיון וטס לחול יחד אם מנהליו ומספר שאין לעזרה הרי לעיריה יש תקציבים . 3. יש טלפון נידמה לי 118 של משרד הרווחה תתקשרי מסרי פרטים וספרי מה קורה שם מסרי את כתובתם ואימרי שעל משרד הרווחה לסייע בזמנו המדינה אישרה לתרום מיטות מזגנים וכו של בתי מלון למקרים כאלו אימרה לה מה נעשה למה לא יעזרו להם על פי חוק אור לנתק מים ואפשר לחלק להם לתשלומים לגבי הגז זו בעיה גם חמורה שירכשו גזיה או שתיים בלונים של 3 קילורק להיזהר ושרק ההורים יטפלו בזה ויבשלו על זה זה חסכוני בשלושת רבעים מחשבון גז מרכזי שאני מבינה שהם מחוברים שיקנו מיקרו ובמצב קשה נידמה לי חברת החשמך גם עוזרת בהנחה לברר בחברת החשמל אם את שכנה טובה על פי מה שהבנתי שלחי כמה מכתבים רצוי רשומים ואולי תפני לערוץ 10 לתוכנית של אורלי וגאי ובקשי עזרתם תראי מה יעשו. עצוב שיש לארח משלחות מהעולם ומשאירים משפחה שתמות כי בלי מים זה המצב. ותראי מה יקרה ומה יענו אני מקווה שמישהוא ירי את הכפפה אני מציעה לך לשלוח גם מכתב רשום על מצב המשפחה לראש העיר או המועצה כי כשרוצים מוצאים תקציב לסייע להוציא משפחה ממצוקה שלא תדרדר מדחי לדחי! נישמח לשמוע מה עלה מכך JHHUL

לקרן לידידות יש קופת צרכים בסיסיים בדיוק למקרים כאלה.

באיזה יישוב היחא מתגוררת? יתכן שהיא יכולה לפנות למחלקת הרווחה ולקבל סיוע. באתר הקרן יש לדעתי רשימת היישובים בהם יש קופת ידידות שכזו. www.yedidut.org.il אם היא מסתבכת שפשוט תשלח להם מייל דרך האתר. הם עושים עבודה טובה ומאוד מכבדים. בהצלחה!
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלמנים ואלמנות
בחר
בחר