לדאוג לילדה

אחותי התאלמנה לא מזמן וכעת מעסיקה את עצמה באיך לדאוג לבת שלה מבחינה כלכלית למקרה ש.. היא רוצה לפתוח איזה תוכנית חיסכון או לעשות איזה השקעה בשביל הבת הבעיה שבבנק שלה אין לה עם מי לדבר, כמה פעמים היא ביקשה יעוץ בנושא אבל לא חוזרים אליה ולא עוזרים לה. אולי למישהו יש הצעה מה כדאי לה לעשות?

תוכניות חיסכון לבת

לפי דעתי השקעה טובה היום הוא הנדלן יש לציין שנושא החיסכון לילדה דבר מעולה הנותן הכטחון להמשך חיי של הילדה הן בלימודים והן בדרך החיים הפרטיים שלה. אני מצע הצעה טובה ביותר למנוח יש קצבה שבה מקבלת אחותך סכום מסויים לבגק ממה שהיא יכולה לחיות שתחייה לשנים טובות וכול מה שנשאר יש לשם בחיסכון דולרי לכמה שנים עד שהילדה תגיע לגיל 18 שנה. כולי תקווה שלא לחיות בקמצנות כול מה שהילדה תבקש לתת לה לבל שתרגיש מקופחת . במידה ומתקשה בכול מקצוע חשוב בלימדים יש לעזור לה הן במטמטיקה ואנגלית במורה פרטי. יום טוב ושבת שלום יהודה

איך לדאוג לבת

שאחותך תדאג לעצמה קודם כל החיים מלאי הפתעות והשנים חולפות כמו חלום. לכן כל דבר שתעשה צריך להיות רשום על שמה בלבד וכשהבת תגדל אחותך תחליט מה לעשותוהאם להעביר על שם הבת.

אם אין לה עם מי לדבר בבנק

אז שתשקול לעבור לבנק אחר ושתמצא אחד שמייעץ ללקוחות שלו ולא רק לוקח את כספם... היום ישנה תחרות אדירה בין הבנקים ואני בטוחה שהיא תוכל למצוא בנק עם תנאים טובים שמחזיק יועצים מקצועיים שיעזרו לה להחליט מה לעשות עם כספה וכיצד תוכל לחסוך בחוכמה עבור בתה.

לעבור בנק?

נראה לי שלעבור בנק זה "גדול" עליה כרגע, גם להתחיל לחפש בנק אחר וגם אח"כ לטפל בכל ההעברה של החשבון...

תוכניות חיסכון לבת

לפי דעתי השקעה טובה היום הוא הנדלן יש לציין שנושא החיסכון לילדה דבר מעולה הנותן הכטחון להמשך חיי של הילדה הן בלימודים והן בדרך החיים הפרטיים שלה. אני מצע הצעה טובה ביותר למנוח יש קצבה שבה מקבלת אחותך סכום מסויים לבגק ממה שהיא יכולה לחיות שתחייה לשנים טובות וכול מה שנשאר יש לשם בחיסכון דולרי לכמה שנים עד שהילדה תגיע לגיל 18 שנה. כולי תקווה שלא לחיות בקמצנות כול מה שהילדה תבקש לתת לה לבל שתרגיש מקופחת . במידה ומתקשה בכול מקצוע חשוב בלימדים יש לעזור לה הן במטמטיקה ואנגלית במורה פרטי. יום טוב ושבת שלום יהודה

ממש לא כזה סיפור

הנה, רק לא מזמן אחותי עברה בנק והיא סיפרה שזה קלי קלות וסתם עושים מזה עניין. תראי כאן: https://www.mizrahi-tefahot.co.il היא אפילו קיבלה מיני לפטופ מתנה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
אלמנים ואלמנות
בחר
בחר