תמצית לעזרה בבעיות קשב וריכוז

אני אמא לילדה בת 14 הסובלת מ-add בעיות קשב וריכוז (לרוב היא פשוט "מעופפת" בכיתה) האם טיפול בפרחי באך אמור להיות כמו אצל רופא (מקבלים תמצית ובאים כל פעם לביקורת?) או שאפשר לקנות תמצית וזהו? סליחה שהשאלה נשמעת טפשית אבל מצבי הכלכלי גרוע מאוד ואני רוצה לנסות (למרות שזה יקר עבורי) טיפול בפרחי באך במקום ריטאלין תודה על ההבנה וההקשבה

תגובה להודעה: תמצית לעזרה בבעיות קשב וריכוז

הי, ראשית שאלתך מאוד לגיטימית, ואני רוצה להביע את הערכתי לנסיון שלך לחפש טיפול נאות לביתך, ההשקעה שלך בחיפושים ממש לא מובנת מאליה! את תמציות פרחי באך יש להתאים למטופל בהתאם לאשיותו, הרגליו וכדומה, כלומר האפשרות לקנות תמצית כאשר לא נעשתה התאמה אישית היא חסרת טעם כי המפתח בהצלחה הוא בהתאמה באופן אישי. לדעתי, כדאי לך לנסות פרחי באך מאחר ויש ילדים\בני נוער עם ADD או ADHD שמגיבים מאוד יפה לטיפול מסוג זה. התמצית הטיפולית לרוב מספיקה לפחות או יותר 20 ימים אז כך שתדירות הביקור אצל המטפל היא יחסית נמוכה, אחת לשבועיים-שלושה. כמו כן, חלק מקופות החולים מציעות טיפול מסובסד בפרחי באך כחלק מהאפשרויות של טיפול ברפואה משלימה. את מוזמנת להמשיך להתייעץ במידה ויש לך שאלות נוספות. בברכה, שני יעקבי-ברמן מטפלת מוסמכת בפרחי באך (M.A- תואר שני בלימודי משפחה) www.shanyka.com

היי שני 

אני סובלת מהפרעות קב וריכוז (אני לא ילדה 32) אני מפחדת להיכנס להיריון כי אני לא יודעת איך אני אפסיק את הריטלין 

אמרו לי שבאיזה מקום בו לומדים על פרחי באך הסטודנטים עושים מעיין סטאז' ואני יכולה לבוא לטיפול 

הם שמעת על טיפול כזה (ריכוזית ממש לא עזר לי) 

מיואשת מחכה לתשובה 

הי,

על פניו, אני חושבת שפרחי באך בהחלט יכולים לעזור לך, ואגב אין להם כלל קשר לריכוזית.

לדעתי, רצוי לפנות למומחה אבל אם משקולים שלך את מעדיפה לפנות לסטודנטים זאת בהחלט אופציה-רק הקפידי לוודא

שיש ליווי צמוד של מומחה(מרצה) של פרחי באך שמלווה את התהליך.

בברכה,
שני יעקבי-ברמן
מטפלת מוסמכת בפרחי באך
(M.A- תואר שני בלימודי משפחה)
www.shanyka.com

האם יש סיכוי שפרחי באך יעזרו למי שריטלין וקונצרטה לא עזרו?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
פרחי באך
בחר
בחר