ליגת כדורשת לנשים הוקמה בעפולה !

ליגת כדורשת לנשים הוקמה בעיר !

ענף הכדורשת הפך לאחרונה לענף הספורט המועדף על הנשים באזור
אחרי שהוקמו ליגות במועצות האזוריות, גם בירת העמק עפולה שמסמנת את עצמה כבירת הספורט באזור, מקימה ליגה משלה.

מאחרוי הרעיון של הקמת הקבוצה נמצאת יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, לימור הרשקוביץ', ספורטאית בפני עצמה, שמנהלת את הספריות בעיר וגם את פורום נשים צעירות.

על מנת שהרעיון יהפוך למציאות, נעזרה הרשקוביץ' בחברתה הטובה עורכת הדין חן גלר ובמורה לספורט הותיקה והמנוסה מרגלית שימרון, שקיבלה על עצמה את תפקיד מנהלת הליגה.
השלוש הפיצו את דבר הקמת הליגה באמצעות פורומים של נשים ובקרב אימהות לתלמידי בתי הספר בעיר ותוך חודשיים נאספה כמות יפה של כ40 נשים, אימהות לתלמידי בתי הספר בעיר,

הן חולקו לארבע קבוצות שמתאמנות ומשחקות בינהן אחת לשבוע.
"אני עושה ספורט ואני יודעת שמי שעושה ספורט הוא אדם הרבה יותר טוב" הסבירה הרשקוביץ' מה דחף אותה להקים את הליגה.
"מי שעושה ספורט הם אנשים עם ערכים, זה יעביר מסר חשוב לילדים של האימהות המשתתפות, שספורט עושה טוב לנפש.
אני שמחה שראש העירייה, שאוהב ספורט ובעצמו איש ספורטיבי הרים את הכפפה ונענה לבקשות שלנו.

עצם העובדה שבשנתיים הראשונות אף אישה לא צריכה לשלם כסף, צריכה לעודד להיכנס ולהשתתף בליגה."

ראש העירייה אבי אלקבץ הוסיף:

"אני רוצה לברך על הפעילות אותה מובילה יועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה לימור הרשקוביץ'.
מאז כניסתה לתפקיד היא מביאה משב רוח רענן של פעילות ספורטיבית ותרבותית לנשות עפולה.

הכדורשת הוא משחק שמח שבו אימהות ישתתפו בליגת נשים, כמו במקומות אחרים באזור ובארץ וליהנות ממפגש חברתי
לפרוק אנרגיות ולפעול ברוח ספורטיבית תחרותית.

אלא ערכים אותם אנו מנסים להקנות גם לילדינו וכאשר האימהות משתתפות בפעילות שכזאת אני משוכנע שגם הילדים בבית ירצו להשתתף בפעילות הספורטיבית העירונית."

מה דעתך על ההקעה בספורט בעפולה?

0%

מעולה ! יש השקעה חסרת תקדים במתקני ספורט ובקבוצות ספורט
0%

רואים את ההשקעה, אך לא מספיק
0%

לא משקיעים כמו שצריך בספורט
0%

ההשקעה גבוהה מהנדרש ויש להפחית את ההשקעה בספורט
סה"כ 0 מצביעים
הנושא נעול
עבור לעמוד