מרפאה מומלצת

שלום חברים
אני רוצה להמליץ לכם בחום על מרפאת שיניים נהדרת. המרפאה עושים מגוון רחב של טיפולים החל מסתימות, דרך טיפולי שורש וגם טיפולים מסובכים יותר כמו השתלות. הצוות נפלא ומקצועי, והם יודעים לטפל בחרדות בצורה מקצועית. אני הולך לרופא שיניים בבת ים כבר תקופה אורוכה, והם בהחלט הצליחו להחזיר לי את החיוך לפנים. מצורף קישור לפרטים.
בהצלחה! 

חשוב מאוד שכל מטופל או מטופלת בפורום יכירו את "השתלת פירמידיון". שתל דנטלי קצר, יחיד מסוגו בעולם, שמתרחב בעצם הלסת לכדי צורת פירמידה וחוסך למטופלים עם מחסור בעצם לסת, השתלות עצם, הרמת סינוס והתערבויות כירורגיות פולשניות נוספות.
בנוסף הוא חוסכת השתלת פירמידיון המון זמן וגם לא מעט כסף. חברתי, אשת נדל"ן מהדרום, בת 45 בסך הכל, זכתה למערכות שיניים שלמות, ללא השתלת עצם וללא הרמת סינוס, לאחר 10 שנים של דחיית הקץ, עקב טיפולים מורכבים, יקרים, מרתיעים ומסובכים שהציעו לה רופאים בארץ ובחוף המזרחי של ארה"ב. ידיד נוסף שלנו, מעט מבוגר יותר, שהיה מעשן כבד, נדרש לטיפולי שיניים מורכבים וחשש משהם. הוא אומר, ש'השתלת פירמידיון' שינתה את חייו. זהו טיפול עם 8 שנות ניסיון והצלחות מדהימות, שהרופא שלכם בוודאי מכיר, אבל לא בטוח שהוא ימליץ על ההשתלה הזו וחבל.  

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיית פה ולסת - שתלים
בחר
בחר