עקירת שן בינה קלועה בצד ימין למעלה שיושבת בסינוס

שלום רב, אני בת 33, לפני כ 10 שנים ישבתי על כסא באיכילוב ושלושה כירורגים התווכחו ביניהם האם לבצע את העקירה. בסוף אמרו לי שאני צריכה לחיות עם זה. וחייתי עם כאבים שהתרגלתי אליהם. לפני שבוע וחצי הכאב היה בלתי נסבל ופניתי לרופא שיניים, קיבלתי אנטיביוטיקה והפניה לעשות סיטי על מנת לראות אם השן יושבת בסינוס, לפי הצילום הפנורמי היה ברור שכן. נוסף לכאבי השיניים היו לי כאבי ראש מאוד חזקים במצח רק בצד ימין, ועין ימנית כל הזמן רצתה "להיות במקום אחר", קשה להסביר את ההרגשה. וגם היתה לי אי תחושה מלאה ביד ימין.שבאה וחזרה כל חצי שעה. בכל מקרה, רק אחרי 5 ימים של לקיחת אנטיביוטיקה הכאב עבר . היום קיבלתי את תוצאות סיטי, נאמר לי שיש לי סינוס מאוד גדול יחסית לאנשים אחרים, וחצי מהשן נמצאת בתוך הסינוס. הרופא החליט שכדאי לי להיוועץ ברופא אף אוזן וגרון כדי לדעת מה ההשלכות במקרה של "חור" שיווצר אחרי עקירת השן. קשה לי לחיות עם הכאב הזה. לפני שלושה ימים סיימתי עם האנטיביוטיקה והיום התחלתי שוב פעם להרגיש לחץ וכאבים בשן אשמח אם תוכלו להמליץ לי מה לעשות תודה רבה!

עקירת שן בינה קלועה בצד ימין למעלה שיושבת בסינוס

שלום יתכן ויש כמה דברים ביחד יתכן והשן גורמת לחלק של הכאבים זה אומר שיכולים לעקור השן ןיתכן תמשיכי להרגיש כאבים שיכולים להיות בפחות עוצמה צריך להפנות למרפאה לכירורגיה פה ולסת ולהבדק על ידי רופא מומחה בדרך כלל אם עוקרים שן ויש פריצה לסינוס ניתן לסגור הפריצה בזמן העקירה בברכה ד"ר אוסקר חסון מומחה בכירורגיה פה ולסת אסותא-תל אביב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיית פה ולסת - שתלים
בחר
בחר