כאבים בלסת

שלום חברים, מזה כשנה / שנה וחצי יש לי כאבים בלסת. בצד שמאל הרבה יותר מבצד ימין (בימין כמעט ולא כואב). בצד שמאל יש לי שן בינה כלואה בעצם שנמצאת במצב שכיבה (בצמוד לשאר השיניים). באופן טבעי, הייתי בטוח שהכאבים נובעים מהשן בינה (בצד ימין היה לי אותו דבר ועקרתי לפני שנה וחצי). הייתי אצל מספר רופאים כירורגים במחלקת פה ולסת באחד מבתי החולים במרכז. כולם טענו שהכאב הוא לא מהשן, ועל כן לא צריך לעקור אותה. לדבריהם שן שנמצאת במצב שכזה יכולה לגרום לזיהום, אבל לא לכאב, וכל עוד לא כואב- אין בשביל מה לעקור, יש אשים שנמצאים עם זה עד גיל 120 לטענתם. בניסיון להבין ממה נובע הכאב, הופניתי למומחה לפרקי הלסת (באותו בית חולים) שטען לאחר בדיקה שאין סימנים של שחיקת שיניים או משהו דומה ואולי הכאב נובע בגלל מבנה הפה שלי (יש לי מה שנקרא ״מנשך עמוק״). הוא הפנה אותי לאורטודנט שאולי יוכל למצוא לי פיתרון (היה נראה שהוא לא כל כך יודע מה הבעיה...). כשהגעתי לאורטודנט הוא אמר שהוא לא קשור לזה, ולא יכול לעזור לי. כרגע אני די אובד עצות, ושוקל ללכת לבית חולים אחר כדי לקבל חוות דעת נוספת. מה זה יכול להיות? מה עוד אני צריך לעשות? האם בדיקת נוירולוג יכולה לעזור? כמה נתונים כלליים- 1. הכאב לא נמצא תמיד. הוא יכול להיות שבוע שלם של כאבים חזקים שבאים והולכים, ואז חודש-חודשיים של שקט.. 2. בעבר הייתי אוכל המון מסטיקים. בשנה האחרונה הפסקתי לגמרי בהמלצת המומחה לסת. 3. כדי לשלול- הייתי אצל רופא אוזניים שאמר שאין בעיה / כאב באוזניים. תודה על העזרה!!!

כאבים

שלום אני רופא כירורג, ואינני מטפל בכאבים כמו שאתה כותב, אך בדרך כלל כאבים בלסתות הם תופעה ידוע אך לא תמיד מצליחים למצוא את הסיבה לה בעיה המחלקות המטפלות בבעיה הן פה ולסת, רפאות הפה, מרפאה כאב או נאורולוגיה לפעמים הטיפול תרופתי יכול לעזור לתקופה. הטיפול על ידי אחד המחלקות שרשמתי יתכן רפואת אלטרנתיבי יכול לעזור בהצלחה ד"ר אוסקר חסון מומחה בכירורגיה פה ולסת בית חולים אסותא-תל אביב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיית פה ולסת - שתלים
בחר
בחר