בבקשה עזרה ממי שיכול.... כמעט חיים ומוות

אני בחור בן 34 , עד לפני שנה וחצי - בריא לחלוטין. לאחר כמה טיפולי שיניים וטיפול בשן בצד שמאל למטה - החלו כאבי תופת. שן 37 עברה סתימה עמוקה .לאחר הטיפול - כאבים עזים. מאז השן עברה טיפול שורש, היה כתר, והוסר, ושוב שמו כתר, ושוב הוסר. הכאבים בחניכיים בנגיעה בשן 37 +38 , נקישה על שיני הבינה ושן 37 - מאוד רגישות. כואב לי לסגור את הפה , כי נקישה על השיניים (לדעתי האחוריות בצד שמאל) כואב לי. ועדיין - ראיתי את כל המומחים לכירורגית פה במדינה (רן יהלום, נבול גבעול, טייכר, שרב, באונ' תל אביב, הדסה עין כרם) - כולם טוענים שאין לעקור שיניים. ניסיתי תרופות נוירולוגית חזקות למשך תקופה - לא עזר. לאחרונה החרפה. מיפוי עצמות - הראה קליטה מוגברת בצד שמאל. רק לאחרונה אחד המומחים בדק וראה בסי טי צפיפות עצם דלילה (משהו כזה) מתחת לשן הבינה 38. נשלחתי לבדוק אפשרות של ביופסיה באזור - אבל נטען שאין צורך. במהלך השנה - החלו כאבי גב וצוואר - שטענתי שתנועות מסויימות מחריפות את הכאב. הרופאים טענו שאין קשר בין העצב בצוואר ללסת. EMG לאחרונה הראה בעייה ביד בצד שמאל (שהבנתי שקשור לצוואר). מטופל במרפאות כאב - זריקת סטרואידים לאחרונה במפרק - לא עזרה. אמשיך בירור שם. אני יודע שהסיפור נשמע מורכב מדי לפה, אבל הכאבים מחמירים, אני כותב כעת עם משחות מקומיות להרגעה, ומשחות להרגעה בתוך הפה.. משככי כאבים לא עוזרים. ואני הולך ונהיה זומבי. קשה לתאר איך זה לחיות עם כאבי שיניים ולסת במשך שנה וחצי ברציפות כל יום. אלה לא חיים לאף אחד. במיוחד לא לבחור בן 34. האין מומחה בארץ שיידע להתייחס ברצינות מעבר לבדיקה של חמש דקות ? האם עליי לטוס למומחים בחו"ל ? האם ייתכן שזו בעייה בעצם ? כירורגי פה ולסת טוענים שאינם מתמצאים בזיהומים בעצם , ומומחים לזיהומים טוענים שפה ולסת - אינם התחום שלהם. מה עושים ? החיים שלי נגמרו בגלל בעייה כזו שאפילו אבחנה אין לה. אשמח להכוונה ,או כל מי שהיה בבעייה דומה מוזמן לרשום לי למייל libcard2000@yahoo.com אודה מאוד להשארת ההודעה, אולי ייצא מזה משהו תודה מראש נ

כאבים

צער לי אך אינני מטפל בכאבים בברכה ד"ר אוסקר חסון

לאחר טיפול שורש כואבת לי השן המטופלת, איזה כדור יכול לעזור לחסול הכאב.

הכאב החזק נוצר כאשר נוגעים בשן המטופלת

לאחר טיפול שורש כואבת לי השן המטופלת, איזה כדור יכול לעזור לחסול הכאב.

הכאב החזק נוצר כאשר נוגעים בשן המטופלת

שלום אני בגיל 51 יש ציסטה גדולה  איפה מטפלים בית חולים רופא פרטי

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיית פה ולסת - שתלים
בחר
בחר