סינוס

אני סובלת מנפיחות שבאה והולכת לאחרונה נהיה לי כאבים הרופא אומר שיש כיס סינוס היום אני לא יכולה לאכול על אותה שן הכיס בדיוק מעל השן רואים בצילום השאלה אך אפשר להעלים את הכיס ולהציל את השן תודה איילה

סינוס

שלום צריך לבצע בדיקה אם ניתן לבצע טיפול ולאציל השן לפעמים הטיפול וניתוחי לצורך ניקוי מוגלה ודלקת או טיפול שורש צריך להפנות לבדיקה אצל רופא שיניים ד"ר אוסקר חסון בית חולים אסותא, תל אביב

סינוס

בהמשך לתשובה הייתי בבדיקה ואמרו שאין פיתרון יש לי כיס אויר כך ניראה בצילום מעל השן בכך העליוןשלפעמים מתנפח מעל השן יש לצין שהשן בריאה עשיתי הקצאות עמוקות ולא עוזר הרופא אמר להחליף משחה השאלה אך להעליםאת כיס האויר והאים זה נקרה סינוס? כיס אוירהשן בריאה ובלעסות של מזון קשה מרגישה כאבים חייב להיות פתרון מהו? בתודה איילה

סינוס

אני סובלת מנפיחות שבאה והולכת לאחרונה נהיה לי כאבים הרופא אומר שיש כיס סינוס היום אני לא יכולה לאכול על אותה שן הכיס בדיוק מעל השן רואים בצילום השאלה אך אפשר להעלים את הכיס ולהציל את השן תודה איילה

גשר שיניים קדמיות

הגעתי למרפאה כדי לבצע השתלות (היתה לי פלטה בלסת העליוגה והיו לי רק 5 שיגיים קדמיות שלי בריאות לחלוטין החטה של אחד הרופאים להשחיז את השיניים ולעשות גשר לטענתו בשל האיסטיטיות שזה יהיה שווה לכולם בהתחלה אני התנגדתי אך לבסוף השתכנעתי והסכמתי.כיום אני עם הגשר הקבוע אך בהדבקה זמנית ותותבת זמנית עד לחשיפה להשתלות,אגב הגשר הקדמי לצערי לא יצא ישר בדיוק כמו השיניים שהיו לי,הרופא אומר לי אל תדאג אחרי התקנת שאר השיניים הכל יתיישר כיזה מפריע לי בדיבור. רציתי לדעת האם זה נכון והאם ניתן לתקן את הגשר.ובנוסף רציתי לדעת האם ההחלטה לגעת בשיניים הקדמיות היתה נכונה?תודה לכם אם תשיבו לי.
Anonymous

סבלתי מבעיה דומה

מודה על התגובה ביטוח רכב
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיית פה ולסת - שתלים
בחר
בחר