ניתוח עקירת שן בינה כלואה על עצב

היי, סובלת שנים משן בינה כלואה שלפחות אחת לשנה פורצת את העור ועושה שמות. אף כירורג אינו מסכים לבצע עקירה מכוון שיש סיכון בפגיעה בעצב. האם מישהו עבר את הניתוח בבית חולים ויודע להמליץ לי איפה כדאי לעשות באיזור המרכז? האם הסיכון באמת כ"F גבוה או שמדובר בבירוקרטיה שאף אחד לא רוצה לקחת אחריות ולקבל תשלום גבוה? תודה מראש

שיני בינה כלואות

אפשר התייחסות לשאלתי בבקשה?

ניתוח עקירת שן בינה כלואה על עצב

שלום אם השן קרובה לתעלה ויש סכנה ליגרום לבעיה כמו ירידה בתחושה של השפה וסנטר, מומלץ לשקול לא לעקור או לעקור רק חלק של השן שבולט לתוך הפה בברכה ד"ר אוסקר חסון מומחה בכירורגיה פה ולסת בית חולים אסותא-תל אביב

לא לעקור

תודה. זה אומר שכל 8 חודשים אני נוטלת אנטיביוטיקה וסובלת מכאבי תופת? השן הכלואה ממשיכה לצאת ולכן לעקור רק חלק ממנה לא יקל את הכאב, לא כך?

האם באסותא רמת החיל מבצעים עקירות כירורגיות של שיני בינה שהומלץ לעקור בבית חולים ?

אשמח למענה גם במייל -

yoel108@walla.co.il

talyose_yo@mac.org.il

אני עשיתי עקירה של שן בינה אצל ד"ר יגאל גרוסמן.
זאת הייתה הטעות הכי גדולה שלי בחיים, אני אספר את כול הסיפור:
בהתחלה הוא הסביר לי בע"פ את הסיכון של העקירה אך לא הרחיב ופירט ויש סיכונים שהוא לא הזכיר, הוא לא נתן לי את טופס הסכמה של העקירה כדי שאני אקרא אותו ואז אחתום אלא הוא ישר אמר לי "טוב הסברתי לך את הסיכון של עקירה ועכשיו תחתום" .אני מרוב הלחץ של ניתוח העקירה חתמתי . הוא פעל בלי יושר ולא סיפר לי על הסיכונים של עקירת שן הבינה שהם חוסר תחושה בלשון/חוסר תחושה בשפה/חוסר תחושה בסנטר. אחרי העקירה לא הרגשתי את צד ימין בלשון והוא אמר לי שהוא פגע לי בעצב הלשון ושזה יעבור עם הזמן. בפגישה השנייה איתו במעקב אחרי זה הוא התחיל להתעלם מהשאלות שלי ולא התייחס אלי בכלל. עקב כאבים בלשון באתי למרפאה אך הוא סירב לבדוק אותי והפנה לי את הגב. בפגישה השלישית איתו במעקב שוב לא ענה לי על השאלות שלי ולא בדק בצורה רצינית את הלשון שלי שנפגעה.
הוא מתחמק מאחריות וגם את המעקב הוא לא מבצע כמו שצריך.
אחרי כמעט חצי שנה עדיין יש חוסר תחושה בלשון שמפריע באכילה ובדיבור, הוא פגע בבריאות שלי לצמיתות.
אני בתהליך של הגשת תביעת רשלנות רפואית כנגדו. תזהרו מהרופא הזה הוא לא מקצועי והוא גם לא אנושי.

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיית פה ולסת - שתלים
בחר
בחר