דלקת וטיפול אנטיביוטי

שלום רציתי לדעת תוך כמה זמן אנטיביוטיקה יכולה להשפיע יש לי דלקת בשן החניכים מעל נפוחים וגורמים לי לנפיחות בפנים קיבלתי אנטיביוטיקה ל-7 ימים מהיום (יום חמישי)העניין הוא שביום שלישי יש לי אירוע מאוד חשוב ואני מפחדת שישאר לי נפוח לכןרציתי לדעת בערך תוך כמה זמן עם שימוש באנטיביוטיקה (מוקסיפין 500 מ"ג) הנפיחות תרד תודה מראש!

דלקת וטיפול אנטיביוטי

שלום לוקח בדרך כלל בין 3-7 ימים ליראות שיפור לאחר מתן אנטיביוטיקה בברכה ד"ר אוסקר חסון מומחה בכירורגיה פה ולסת בית חולים אסותא

שלום התחלתי לקחת אנטיביטיקה לטיפול בדלקת בשן שתעבור טיפול שורש רק כחודש מהיום (לפי זמינות התורים של קופת החולים) התחלתי לקחת את האנטיביוטיקה לפני יומיים ועדיין אני מרגישה נפיחות וכאב אני לוקחת אמוקסי קאר פורטה 500 תוך כמה זמן היא תפשיע ותעלים את הכאב ? הוא בלתי נסבל 

שלום רציתי לדעת תוך כמה זמן אנטיביוטיקה יכולה להשפיע יש לי דלקת בשן החניכים מעל נפוחים וגורמים לי לנפיחות בפנים קיבלתי אנטיביוטיקה ל-7 ימים מהיום (יום חמישי)העניין הוא שביום שלישי יש לי אירוע מאוד חשוב ואני מפחדת שישאר לי נפוח לכןרציתי לדעת בערך תוך כמה זמן עם שימוש באנטיביוטיקה (מוקסיפין 500 מ"ג) הנפיחות תרד תודה מראש!

שלום

יש לי כאבים חזקים ונפיחות כבר מעל ל 3 ימים. קיבלתי אוגמנטין 875 מ"ג אך הנפיחות(היום זה היום הרביעי לתרופה והשלישי לנפיחות) רק גדלה. האם יש סיכוי שהתרופה לא מתאימה לי?

תודה מראש!

שלום

יש לי כאבים חזקים ונפיחות כבר מעל ל 3 ימים. קיבלתי אוגמנטין 875 מ"ג אך הנפיחות(היום זה היום הרביעי לתרופה והשלישי לנפיחות) רק גדלה. האם יש סיכוי שהתרופה לא מתאימה לי?

תודה מראש!

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיית פה ולסת - שתלים
בחר
בחר