מכתשית יבשה

שלום, אני בת 26 לפני 7 חודשים עברתי עקירת שן בינה כלואה בלסת התחתונה בצד ימין. התפתחה אצלי מכתשית יבשה והיו שבועיים של כאבי תופת ברמה שלא יכלתי לאכול ובקושי לדבר. כעבור שבועיים הכאב פחת אבל עדיין הופיע בלילה ולעיתים במשך היום. הבעיה היא שכיום, 7 חודשים לאחר העקירה, אזור העקירה עדיין שחור ויש לי כאבים בלילה שמפריעים לשינה,ולפעמים במהלך היום(אבל בעיקר בלילה). חזרתי לרופא שביצע את העקירה והוא צילם את המקום והוא לא מבין למה השחור לא עובר כי לפי הצילומים המקום החלים. הלכתי לחוות דעת אחרת והרופא השני רוצה לקחת לי ביופסיה כדי לשלול סרטן. סירבתי לעשות את הביופסיה בנתיים כי נראה היה לי מוזר שיחתכו לי שוב את המקום שגם ככה שחור וכואב. רציתי בבקשה לשמוע את חוות דעתך: האם אתה חושב שאני צריכה לעשות מהר ביופסיה? והאם אתה חושב שהמקום יהיה חייב להחלים לגמרי ושהכאב יפסק? יש לציין שאני מורחת קורסידול ג'ל למשך 10 ימים ועושה הפסקה של שבועיים כל פעם וגם עושה שטיפות עם מי מלח כל יום. תודה מראש

מכתשית יבשה

שלום לפי מה שאת כותבת ניראה שמדובר על בעיה בריפוי לאחר העקירה עקירה צריך להתרפאה לאחר מספר שבועות מומלץ להבדק במרפאה פה ולסת במסגירת בית חולים לוודא מה הסיבה לבעיה בהצלחה ד"ר אוסקר חסון מומחה בכירורגיה פה ולסת בית חולים אסותא

שלום,

עקרתי שן לפני שבוע וחצע ועדיין יש לי כאבים ואני מרגישה שהאוזן כואבת, הראשאני מרגישה שהצד של העקירה תפוס.

הרופא שיניים אמא לי שזה מכתשים יבשה ניקה ועדיין יש כאב והצד תפוס 

האם זה נורמאלי?

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיית פה ולסת - שתלים
בחר
בחר