חשש מהרמת סינוס

ד"ר נכבד שלום, ראשית, אציין כי קראתי את המאמר שלך המפורט והמעשיר בנוגע להרמת סינוס בירחון רופאי השיניים (ספטמבר אוקטובר). אני בן 38 עם חוסר שיניים 25, 26 (23 ניב בריא, 24 כתר, X , X, וכתר ב27 ) לאחר צילום סיטי הומלץ לי על הרמת סינוס פתוחה (עצם במימד ורטיקלי של 5 מ"מ באזור. אני מאוד חושש מהתעסקות במערות האף. יש לי תחושה שזה פתח לבעיות נשימה וסינוסיטיס. מדוע בעצם מגדילים את העצם מבפנים, ולא מתחשבים במימד החיצוני? הרי השיניים יוצאות ארוכות כך? אני טועה? מה דעתך בנושא, מה היית ממליץ לי לעשות...לכסח את הניב בגשר?...(-: האם חששותי מופרכים?

חשש מהרמת סינוס

שלום רב אני שמח שיצא לך ליראות המאמר שלי לגבי הרמת סינוס.הרמת סינוס זה ניתוח וכמו בכול ניתוח יש סוכונים.אם הסינוס אצלך בריא ללא זיהום, אז סיכוי לסיבוכים נמוך. אם יש כ5ממ של עצם יתכן ואפשר לבצע הרמת סינוס סגור שזה ניתוח קל יותר. אם אתה בריא והטיפול כירורגי ניתן לביצוע היתי ממליף לשקול בחיוב. הרמת סינוס היא פעולה כירורגית לכל דבר לכן מומלץ לעבור אותה רק על ידי רופא מומחה. אם תירצה אפשר לישלוח לי צילום ct שניתן ליראות מה המצב של הסינוסים. בברכה ד"ר אוסקר חסון מומחה בכירורגיה פה ולסת בית חולים אסותא-רמת החייל

מהבנתי הרמת סינוס אינו תהליך מסובך כל עוד שהוא נעשה ע"י רופא שיניים מוסמך...

האם הבנתי נכון

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיית פה ולסת - שתלים
בחר
בחר